Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen esélytelen kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen esélytelen kisebb mérettel nőt találni? Nektek elég lenne?

Figyelt kérdés

Nincs nagy méretem sajnos, de talán még csak átlagos sem. Emiatt az önbizalmam sem a legnagyobb, volt hogy meg is kaptam hogy nem túl nagy. 10-11 cm körül mondanám hosszra, vastagsága sem kiemelkedő, talán átlagos.

Mit gondoltok, tényleg nem elég? Persze nem csak ettől függ egy kapcsolat, ezért tegyük fel hogy minden másban bejönnék.

Mondjuk sok mindent úgysem tudok tenni ellene hogy megváltozzon.



ápr. 16. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Nekem nőként ez nem lenne elég
Nekem nőként megfelelő lenne
Férfi vagyok, de szavazni akarok
Megírom inkább
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem lenne elég, de voltam olyan pasival, akinek ekkora volt és mondta, hogy 7 évig volt együtt valakivel előtte. Remélem találsz olyat, akinek ez is tökéletes.
ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem ezen múlik, értsd már meg.

Lesz olyan, akinek kevés, lesz olyan akinek elég.

Intelligens, szórakoztató figyelmes férfi legyél, ne egy kétlábon járó phas.

ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Találni lehet, de megtartani nem tudod, hacsak nem vagy gazdag vagy hatalmas.
ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Esküszöm most már beleülök valamelyikőtök kis faszába, hogy elhiggyyétek nem ezen múlik.

N29

ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

A nők többségének tényleg kevés lesz, de mint írtad nem ezen múlik egy kapcsolat.

Az egyik haveromnak nem sokkal nagyobb (többes szituban láttam), mégis bombázó női voltak végig az egyetemen, s most két gyermekes boldog családapa. Igaz nem a vonalzójával volt elfoglalva, hanem a csajozással. Egy nagydumás, vagány, tökös "srác" aki mágnesként vonzotta a nőket a stílusával, dumájával, határozottságával, kisugárzásával.

ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
Még a 14-15 is elég necces nem hogy ez.
ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
#4 🤣🤣🤣
ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Egyik méret sem tökéletes minden nőnek, de nem is kell minden nőt megdugnod. Van elég nő, amelyiknek a te szerszámod megfelelő; a te feladatod ezeket a nőket megtalálni és alaposan kielégíteni.
ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy itt írták, 10 cm biztos, hogy nem lesz elég a nők egy részének, egy része tolerálni fogja,vha amúgy jó vagy a szexben , egy részének kb mindegy és elég is.

Nekem 14/4,5 cm. Ez szerintem kb átlagos, sosem volt rá panasz, pedig elég sok nővel voltam már.

Érdekes, mert volt, akinek még inkább nagynak számított, arra pedig abszolút nem számítottam, alig ment be, még sokadik esetben is ...🤔

ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Mire eljutsz odáig, hogy látják a farkad, már találtál is nőt. Szóval nem értem a kérdést.
ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!