Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon egyedi eset vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedi eset vagyok ezzel, vagy más lány is van így vele? /L

Figyelt kérdés

Az az elterjedt sztereotípia, hogy a lányok csak érzelmekkel tudnak szexelni. Nálam ez nem így van, sőt sokszor kifejezetten igénylem is az érzelem mentes szexet, hogy olyannal szexeljek, akinek csak egy szexpartner vagyok, és ő is csak az nekem. Teljesen más élményt nyújt. És ettől nem lesz kevésbé rossz az érzelmes szex, amikor tényleg a párommal csinálom. Csupán ez olyan, mintha két teljesen különböző étel lenne mindkettő, nem lehet őket összehasonlítani, de mindkettőt szeretem.


És ez nem azért van, mert nem jó a szex a párommal, nagyon is jó, és kielégít. Ez már előző kapcsolatokban is így volt, hogy néha előjött belőlem az, hogy jó lenne olyan partner is néha, akihez semmi érzelem nem köt, mert egyszerűen más az egész élmény, mást érzek tudatalatt, ami szintén nagyon izgató.


Más lány is van így vele, vagy ezzel nagyon egyedi eset vagyok? Előre leírom, hogy nem kérek ajánlatokat, senkivel nem szeretnék szexelni a gyakoriról.


ápr. 29. 09:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerelem nélkül egyszer feküdtem le fiúval életemben,azt is megbántam másnap.Buliztunk ,és elragadott a hév.Meg szinte mindenki szexelt,nem akartam kimaradni én sem.Soha többé.
ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
A szerelem nélküli szex eleve bűn, de házasságon kívül méginkább... Lelki hitbeli téren főleg, de eleve erkölcstelen, a szex a lelki egymásnak adottság és a szent életszövetség testi megnyilvánulása, kizárólagos és nem pedig szabados játék, az ember nem ló, nem kutya, az embernek méltósága van és lelke, értelme és szeretni tudása.
ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Ritka az ilyen lány, de sok férfi van, aki szereti a cuckold kapcsolatot, szóval biztosan találni fogsz olyan pasit magadnak, akivel családot is tudsz alapítani amellett, hogy néha mással is lefekszel.

(47/F)

ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%

Ezek csak üres szavak, sajnos!

Mondani lehet sok mindent.

ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem vagy prűd, tele dogmákkal otthonról, hogy jajj mindenki ribbi aki dug a pasikkal, stb stb
ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

A l

A legtöbb nő így gondolkodik, az hogy nem teszi meg, hogy félre dug, az már más. Ezt nevezik hűségnek. Privátot nem kapsz, legalább is tőlem, mert csak lányokkal beszélgetek, ha érted!

ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Az emberek nagy része (akár férfi akár nő) szeret szexelni és nem is feltétlenül monogám, csak hát ugye a társadalom nem erre van berendekzedve. Akár hogy nézzük, a pénz, a vagyon és a kényelmes biztonság miatt a monogámia kifizetődő, szóval ezt tolja szinte mindeni. A többségi gondolkodásból kilógókat pedig mindig utálták.
ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mikeXxX ***** válasza:
81%
Azèrt van mert sub vagy ès vágysz a Ribi szerepre amit otthon nem kapsz meg ès nem kezelnek úgy ! 44f
ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem lány vagyok, de azt gondolom, nem vagy annyira egyedi eset, mint elsőre látszik, sokkal több nő szeretné úgy ahogy te, csak, vagy nem elég bátrak hozzá, vagy jön a többszörös visszacsatolás, hogy de akkor a többiek mit gondolnak, a pasi mit gondol, és próbál megfelelni az elvárásoknak. Én akkor éreztem jól magam az ilyen úgymond lazább kapcsolatokban, mert nem egy alkalom volt, vagy nem egy éjszakások voltak, ha azért volt valami érzelem, szimpátia, mindegy minek nevezem, de nem telepedtünk rá a másikra, ha én utaztam a hölgyhöz, írtam, vagy ő kérdezte, hogy megérkeztem-e rendben, de nem volt az a nyűg, elvárás, hogy írjak neki üres szép szavakat, halmozzam el ostoba ígéretekkel. Pont ez a lazaság adott egy olyan szabadságot, hogy akivel ez működött, ő sem, én sem voltam féltékeny, de nem is jutott eszembe hogy mással kezdjek. Aztán, más-más okok miatt lett ezeknek sajnos vége, de egy nagyon megmaradt, de nem hibáztatom magam, ott a lány azt mondta, azért vet véget, mert szerinte én érzelmileg túlságosan bevonódtam, és ő mondta, hogy ne szeressek bele, annyi történt, hogy egy kellemes hétvége után, a lakásom erkélyén álltunk, átöleltük egymást percekig, és utána megjegyeztem, ez kellemes volt, szóval próbáltam normálisan viselkedni vele, de nem rátapadni, és ő azt feltételezte, hogy én már szerelmes vagyok belé, nyilván megkedveltem, talán meg is szerettem, de ez az én dolgom, és ha meg esetleg belé is estem volna, az akkor az én hülyeségem, ha rosszul éreztem volna magam, magam okolhattam volna, de nem volt így. Aztán volt olyan is, amikor ilyen lazának indult, és sok időt töltöttünk együtt, és az élet adott egy-két megoldandó feladatot, és rájöttünk hogy akkor ez működik és kapcsolat lett belőle.
ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen stabil partnert keresek hosszabb távra.
ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!