Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon egyedi eset vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedi eset vagyok ezzel, vagy más lány is van így vele? /L

Figyelt kérdés

Az az elterjedt sztereotípia, hogy a lányok csak érzelmekkel tudnak szexelni. Nálam ez nem így van, sőt sokszor kifejezetten igénylem is az érzelem mentes szexet, hogy olyannal szexeljek, akinek csak egy szexpartner vagyok, és ő is csak az nekem. Teljesen más élményt nyújt. És ettől nem lesz kevésbé rossz az érzelmes szex, amikor tényleg a párommal csinálom. Csupán ez olyan, mintha két teljesen különböző étel lenne mindkettő, nem lehet őket összehasonlítani, de mindkettőt szeretem.


És ez nem azért van, mert nem jó a szex a párommal, nagyon is jó, és kielégít. Ez már előző kapcsolatokban is így volt, hogy néha előjött belőlem az, hogy jó lenne olyan partner is néha, akihez semmi érzelem nem köt, mert egyszerűen más az egész élmény, mást érzek tudatalatt, ami szintén nagyon izgató.


Más lány is van így vele, vagy ezzel nagyon egyedi eset vagyok? Előre leírom, hogy nem kérek ajánlatokat, senkivel nem szeretnék szexelni a gyakoriról.


ápr. 29. 09:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy egyedi eset. Exem is ilyen lány volt. Nem azért szexelt mással, mert nem voltam neki elég jó. Csak ha igényelte a szexet, akkor meg is akarta kapni, és nem csak kapcsolatban, érzelmi alapon seretett szexelni. A szakításunk után még vagy 5 éven á baráti alapon összejártunk szexelni. Most, hogy elvált is keres, pedig van partnere nem is egy. Szerintem ez egy belénknevelt társadalmi sztereotípia, hogy a nők nem szexelnek kapcsolaton kívül, meg csak érzelemmel, pusztán a szex élvezetéért nem szexelnek, aki mégis az egy K, stb. Ez szerintem téves. A nők is pontosan ugyanúgy igénylik a szexuális kielégülést, mint a férfiak. És ehhez nem törvényszerű, hogy párkapcsolat is legyen, mert a szex attól nem lesz törvényszerűen jobb. Ismerek nem egy olyna házas nőt aki a férje mellett szexel, mert a férjét szereti, az emberi kapcsolat jó, a szex közepes, és amit ottho nem kap meg, megkapja máshol, de a férjét el nem hagyná, mert szereti. Ambivalens állapot, de mégis van ilyen.
ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs baj, azzal van h valószínűleg az izgat, hogy titokban baszol félre.
ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Sokkal több ilyen lány van, mint ahány beszél róla. Csak csinálják.
ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Sok ilyen lány van mint te. Elég a szimpátia és mehet, különben hogy lennének egyéjszakás kalandok?
ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NTBS ***** válasza:
56%
Nem vagy egyedi eset.
máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Szintén így gondolkodom. Ex pasimmal pl emiatt jártunk swingerezni. :)
máj. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Lányként mondom, hogy abszolút ismerős amit írsz. Viszont nem szeretném megcsalni párom, ezért ilyen partner nálam csak lány lehet, akivel néha le tudunk lazulni.
máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is igenylem az érzelem mentes szext,nincs kötődés csak kielégülés jó is az.
máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
64%

#17, ha azonos neművel csináljuk, az nem megcsalás? :O

Vagy azt a pasid tudtával csinálod és ő nem ellenzi?

máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19, az a tudat még izgatja is :D
máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!