Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni egy puncimán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy puncimániás férfival?

Figyelt kérdés
Minden nap többször is akarja, de én csak kétnaponta vagyok hajlandó a szexre. Ez van.

ápr. 29. 11:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Most nem azon múlik, hogy ki mennyit szexel. Hanem a megfogalmazáson.

Hogy így le meri írnia kérdező, hogy HAJLANDÓ vagyok vele lefeküdni x naponta. Akit szeretünk, akivel kívánjuk a szexet ahhoz miért kell hajlandóság? Nekem ebből az jön le, hogy nagyon nem szereti a kérdező a barátjával a sexet. Sem mindennap, sem x naponta.

ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 szerintem azért fogalmazott így, mert neki a kétnaponta is sok, de a barátja unszolására belemegy. Igazából nincs sok értelme ennek a kapcsolatnak, mert nagyon eltér az igényszintjük. Ha meg arról van szó, hogy nem kívánja a pasit, akkor végképp semmi értelme🤣
ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondoltam ahogy leírtad 12es. Végre zöldágra verődtünk. ;)
ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#8-as attól még, hogy más embernek van kedve az átlagnál és gondolom nálad is többet szexelni, még nem kell nimfomániásnak hívni. Téged se hív senki fap.nának a hozzászólásod alapján.
ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Csak egy nimfomániás gondolhat fpnának valakit, akinek nincs kedve 5 percenként dugni😂
ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 percenként és a minden nap elég nagy különbség, bár a partnerem se tudhat szexelni, ezért akarsz mindenkit leszólni, akinek nagyobb az étvágya.
ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 gabor49 ***** válasza:
100%
szerintem normalis ha puncit akar benned van a hiba 50/f
ápr. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Oldfire ***** válasza:
100%
Vagy megszokod vagy kirugod.ennél nagyobb gond ne legyen egy kapcsolatban.
ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!