Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni egy puncimán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy puncimániás férfival?

Figyelt kérdés
Minden nap többször is akarja, de én csak kétnaponta vagyok hajlandó a szexre. Ez van.

ápr. 29. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Zuhanyrózsa, jéghideg víz az arcba!
ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Korotok?
ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 mantis religiosa ***** válasza:
84%
Csak a puncid érdekli? Ha nem, akkor sok egyéb lehetőség is van.
ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Elhagyni.
ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Én 2 naponta szexelni akaró pasi vagyok. Ha gondolod, írj! ;)

Casanovát meg rakd ki! xd

ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Megszoksz vagy megszöksz
ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Szegény párodat sajnálom kérdező...

"csak két naponta vagyok hajlandó a szexre." Ezt úgy veszem, hogy hagyom magam előbb szabadulok.

Csoda, hogy ilyen hozzáállással kell neki a te p.nád. De ha a srácnak van esze, remélem tart melletted más nőt is, aki nemcsak "2 naponta hajlandó" a szexre. Örömmel szétteszik a férfinak mindig a lábát.

ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
#7 bocs de akinek mindig mindennap igénye van a szexre, az nimfomániás, akár férfi akár nő. Én szeretek szexelni, de ennyit nem akarnék senkivel, az exemhez, akivel együtt laktam már utáltam hazamenni munkából, mert tudtam hogy egyből rám akar mászni, mint egy bagzó macska, aki nem bír az ösztöneivel.
ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

#8as, miért lenne nimfomániás aki kívánja a szexet a "megszokontál/átlagnál"?

Mert a KSH leírta, hogy a 18-25 éves korosztálynál még tombolnak a hormonok, a napi 1is belefér, a 26-35 éves korosztály között heti 4 az felett meg örüljön az ember fia/lánya, hogy havonta 1 van.

Mi párommal kívánjuk mindig mindenütt. Ha úgy alakul akár egy nap többször is. Jó nem úgy várjuk haza egymást, hogy na ugrás az ágyba. De bizony reggel vagy este ha úgy alakul az ártatlan simogatásnak sex lesz a vége.

Szóval mi megtaláltuk egymással a "keresletet és a kínálatot". Mindketten elégedettek vagyunk ezzel a helyzettel.

ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

#9 és miért ne lennétek nimfomániások, ha átlag heti 15-20x szexeltek? :D Hacsak nem egy friss kapcsolatban vagytok, akkor ez jóval több az átlagnál és épp ezért nem várható el az emberek többségétől, ahogy a kérdezőtől sem, hogy ezzel szintet tartson. Én heti max. 3-4x kívánom, azok legyenek nagyon jók és akkor kielégítve érzem magam, de a mindennapos szex nekem annyira rutinszerűvé válik, annyira elvész tőle a spontán jellege, hogy én amiatt falra másznék tőle. Nem bírom a kiszámíthatóságot, márpedig ez az.


Egyik szexpartnerem férfi létére mondta, hogy sose kívánja heti 1-2-nél többször, talán csak a kapcsolat legelején az újdonság varázsa miatt. Szerintem ez közelebb áll az egészségeshez, mint az állandó reszelés.

ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!