Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért azt szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért azt szeretik a legjobban, ha a csaj térdelve szop?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 09:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Megtisztel azzal,hogy letérdepel előttem,meg még szopik is.Iszonyatosan jó nézni is.
ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Csajként fizikailag alárendelt vagyok a pasinak, és azzal hogy térdelve szopom a farkát, kifejezem az álázatosságot. Ez nyilván az erősebb nemnek imponál. 💁‍♀️
ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Alá- felérendeltségi viszony érzése miatt. Ezzel egy nő behódol a férfinak aki a világ császárának érezheti magát.
ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Én nem azt szeretem, sőt. Félek, hogy úgy érzi, ez megalázó számára és ezért jobban preferálom az "egyenlőbb" testhelyzeteket. Persze, van aki direkt így szereti csinálni, akkor rendben van.
ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
kettes, hármasnak igaza van, ezért is jobb egy szub lány, mint egy domináns, az ilyet nem csinál.
ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%
Csajokrtól kérdezem: Miért is akarjátok leszopni azt aki le akar alázni titeket?
ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Meet en szeretem ha aláznak használnak 24/l
ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom subnak magam, pobtosabban az, hogy lány vagyok, fizikailag eleve egy sub állapot. Ettől meg nem tartom emberileg kevesebbre magam a pasinál!
ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
Fontos a tisztelet. A nőnek tisztelnie kell a magasabbrendű entitást.
ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tetszik az is ha épp állnak és úgy szopnak le, csak épp elég kevés olyan nő van aki annyira alacsony lenne.


Meg eleve általánosítás az egész kérdésed, mert szerintem a többség azt is élvezi ha ágyban, fekve cumizzák le. Eleve ott is megvan ez a csaj alul van feeling.

ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!