Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért azt szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért azt szeretik a legjobban, ha a csaj térdelve szop?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 09:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Alap, hogy a nő térdelve szopik, ameddig csak nekem kényelmes. Nyalni csak a szub csicskagyerekek szoktak! Az a legnagyobb megalázás egy szub nőnek ha szétszopatod de viszonzásról ne is álmodjon.
ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%

Mi ez a bődültség hogy a térdelés alárendeltség? Egyszerűen praktikus.


Teljesen mindegy hogy térdel, guggol, ül vagy plafonról lóg a hölgy csak megfelelő magasságban legyen a szája!

ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom azt, hogy nem szeretem, ha térdelve szop le a csaj. Nekem teljesen mindegy, hogyan csinálja. A lényeg, hogy mindkettőnknek kényelmes legyen a póz.
ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
95%

A 15-ös válaszoló tökéletesen leírta!

Az élet legtöbb területén az kell, hogy védelmez a férfi, de szex közben az kell, hogy rendesen megdugjon még,ha ez csúnyán hangzik is, de ez az igazság :D


23/l

ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#15: az általános felpontozásból jól látszik hogy kik olvassák ezt az oldalt leginkább. Szűz kisfiúcskák többnyire.


Senki nem mondta, hogy nincsenek ilyenek nők, vannak, ezek fel is keresnek is téged és meg is kapják amit akarnak. De durván általánosítasz. Azt tényleg szeretik legtöbben, hogy érezzék, jól megvannak dugva, de súlyos tévedés (elég nagy mintából dolgozom és nem megyek a szomszédba egy kis durvulásért), hogy a nők többsége szeretné a hajtépést, fojtogatást, taknyosra szopatást. Ez egyszerűen nem így van.

ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ülve a nők jobban kényelmesebben szívnak tudom a hajukat vállukat mellüket simogatni , amikor fekszek ők négykézláb szopnak akkor a minden részüket kézzel ujjal vagy 69be fordulva kényeztetek .
máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
31%
Mégis hogyan kéne szopnia, ha egyszer a pénisz pont ott van ahol van? Próbáltál már vigyázba állva szopni vagy szopatni? Ez olyan hülye kérdés mint, hogy miért emeled fel a lábad ha felfelé mész a lépcsőn.. Nos azért mert így a legegyszerűbb.
máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

25# a 15-ös vagyok!


Nem a lényeget fogtad meg a válaszomból.


Nem a taknyosra szopatás, vagy a hajtépés, pofozás, fojtogatáson van a hangsúly!


A taknyosra szopatáson kívül a többit am tényleg igénylik, de nem durva verzióban, hanem lightosan!!!

máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!