Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/ferfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak, nektek mennyire szokatlan az, ha egy lany lenyeli?

Figyelt kérdés

Multkor harmasoztam egy parral, leszptam a ferfit, es lenyeltem. Azutan azt hallgattam, hogy ez mennyire fura, hogy en ezt tettem, mert sose volt meg neki ilyen (nem tudom, hogy a lany elott volt-e mar parkapcsolata).

Megertem azt is, ha valaki nem szereti lenyelni, csak kivancsisagbol kerdezem, hogy ti milyen aranyban voltatok mar ilyen szempontbol nokkel, es hogy nektek errol mi a velemenyetek.

Elore is koszonom a valaszokat!

20l


ápr. 30. 16:01
1 2
 1/17 mikeXxX ***** válasza:
100%
Szerencsére eddig a legtöbb partnerem lenyelte simán de persze èn nem is keresek prűd nőt mert nem is való mellèm! 44f
ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Sok pasival voltam már ,mindegyiknek le nyeltem 23/l
ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kedvemre van, ha lenyeli, ilyen partnert keresek ;)


budapesti férfi

ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen vegyesen lenyeli/kiköpi/nem engedi a szájába.
ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

voltak, akik lenyelték, volt kettő, aki kiköpte, ami kb. 5%


47/F

ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nálam alapvető szabály, hogy végigvitt szopásnál csakis a lány szájába élvezek, ő pedig eltünteti az utolsó cseppig.


Eddig minden partnerem tartotta is magát ehhez, így nekem nem szokatlan a nyelés.

ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 manly ***** válasza:
75%
Nem szokatlan, az lenne fura ha elkezd köpködni.
ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem szokatlan annyira számomra, eddig csak egy partnerem volt aki nem nyelte nem bírta állagát, de ezt mondta is előre
ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akivel odáig jutottam, hogy a szájában mentem el, egy kivételével mind lenyelte. Az az egy kiköpte zsebkendőbe, kicsit lehangoló volt.
ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#6: azt megkérdezhetem, hogy ez hogy történik? Előre megbeszélitek? És ha azt mondja nem nyeli le, akkor inkább nem is adod a szájába?
ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!