Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/ferfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak, nektek mennyire szokatlan az, ha egy lany lenyeli?

Figyelt kérdés

Multkor harmasoztam egy parral, leszptam a ferfit, es lenyeltem. Azutan azt hallgattam, hogy ez mennyire fura, hogy en ezt tettem, mert sose volt meg neki ilyen (nem tudom, hogy a lany elott volt-e mar parkapcsolata).

Megertem azt is, ha valaki nem szereti lenyelni, csak kivancsisagbol kerdezem, hogy ti milyen aranyban voltatok mar ilyen szempontbol nokkel, es hogy nektek errol mi a velemenyetek.

Elore is koszonom a valaszokat!

20l


ápr. 30. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenki nyelte kérés nélkül
ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze!
ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szeretem ha lenyeli a lány, de ha nem az sem baj. Nem kötelező. 24F
máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Több, mint 1000 nővel voltam együtt, biztos vagyok benne, hogy a nők nagyobb része nem nyeli le. Ha tippelnem kéne, 20-30% lenyeli, 70-80% nem.
máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es megkerdezhetem, hogy hogy voltal ennyi novel? Nem hitetlenkedesbol kerdezem, csak kivancsi vagyok.
máj. 1. 18:05
 16/17 manly ***** válasza:
A legtöbb nő szereti lenyelni.Néhány nem, azok kicsurgatják valahova.A nő helyében én is lenyelném ha már kiszoptam.
máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15, Volt 2 feleség, 4 hosszabb kapcsolat, 100 körüli az egyéjszakás-pár alkalmas kaland, és jóval 1000 fölötti a prostituált.

Egyáltalán nem kizárt, hogy véletlenül kifog valaki kizárólag spermanyelős nőket - ahogy véletlenül kifoghat popó kedvelőt vagy BDSM kedvelőt is -, de saját tapasztalotomból kiindulva ezek egyike sem annyira általános.

55/F

máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!