Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben jobban fog neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jobban fog neki fájni a szüzesség elvesztése? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Ha egy lány nem szokta ujjazni magát. Még fájdalmasabb lesz akkor? És az első szexnél pár perc után lehet már élvezetes, vagy csak sokadik alkalommal?
2020. júl. 29. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanaz... A szűzhártya elszakadása/leválása ugyanúgy fog zajlani. Valószínűleg az első 2-3 alkalom kellemetlen lesz a lány számára, de elviselhető, nem fáj... Szokatlan, furcsa, de nem vészes.
2020. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Én így vesztettem el, de nekem nagyon fájt. Viszont nem vagyunk ugyanolyanok, lehet, hogy valakinek nem fájna. De nagyon sok múlik a partneren is.
2020. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vesztettem el és borzalmas volt...barátom próbált ujjazni, de az egy is fájdalmasan ment csak be...úgyhogy mondtam neki, hogy essünk túl rajta. Azóta nincs is baj a p*ncimmal:)
2020. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vesztettem el, de nekem egyáltalán nem fájt és pár perc után már élvezetes volt az egész.
2020. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!