Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál ez mit jelenthet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Miután elélveztem a prosti átölelt és magához szorított és 5 percen keresztül ölelt és simogatott. Nem akart elengedni. Nekem furcsa volt.
ápr. 30. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Gyanúsan sok lúzert ismersz, ez csak azt mutatja. 😆
ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak tényleg üzleti fogás
ápr. 30. 20:38
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet kedvel. Van olyan.

De pénzt többet ne fizess mint ami az ára, legfeljebb kevesebbet...

ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Hallgass a #8-asra! Haver hidd el, hogy a k.rvának a pénzen kívül semmit sem jelentesz!!! A nagy művi ölelgetés csak a beetetésed, vagy rájött a prosti, hogy egyes palimadarakról így több pénzt tud majd lehúzni, vagy készül valami átvágási trükk.
ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De most komoylan minek khúrvázik az aki ennyire nem tudja kezelni őket és egy öleléstől beájul? Nem vagyok álszent én is szoktam khúrvázni de ha egyik megöelgetne csak annyit mondanék hogy ha grátisz menetet akar akkor tessék, és levágnám neki mélytorokva vagy be a sęggébe.

Aki nem tudja kezelni őket és romantikus dolgokat lát beléjük annak nem való ez a fajta szolgáltatás szerintem.

ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A prostik egy része szereti a munkáját, szereti az embereket, és neki lehet hogy egy ölelés cirogatás hozzátartozik az élményhez.

Nem egy "prostihoz" úgy járnak a férfiak, mint egy pszihologushoz, lelkitanácsadohoz, baráthoz, és esetleg több a beszélgetés, tanácsadás, mint a szex. Vannak prostik akik szinte terápiaként használják a szexet, azáltal segítenek megnyilni a férfiaknak.

Egyébbként nem olyan ritka az ilyen prostipszihologus, pszihologusprosti.

De az is lehet hogy neki kellett az ölelés, és te egy ilyen ölelhető kedves embernek tüntél.

máj. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Dinóka joghurt
máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Prostik szereteik a munkájukat meg pszichológusok... Az amicsi romkom filmekben . A valóságban a prostik aluliskolázott, proli nők, akiknek nincs más lehetőségük a pénzkeresetre, vagy lusta és buta 0 szexkultúrával rendelkező ribik akik máshoz nem is érrtenek a dugáson kívül, vagy a buta kis csitrik akik a stricijük befolyásol és kihasznál.

És sok anyámasszony katonáját ezzel a "szeretem a munkámat, a pszichológusod vagyok, némi plusz pénzért meg drága ajándékokért ápolom a lelkecskéded" dumával húzzák 💩rrá.

máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert szeretne normális szolgáltatást nyújtani, vagy ez neki is megnyugtató. Nem kell ebbe túl sokat belemagyarázni. Ha neked kellemetlen volt, nyugodtan kibontakozhattál volna az öleléséből, ha pedig kellemes, akkor elérte vele a célját, és jól érezted magad. Egy normális prosti azt szeretné, ha a vendége jól érezné magát vele.
máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!