Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem hajlandó gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem hajlandó gumit felvenni mert nem áll fel neki benne. Mitől van ez? Kérdeztem de normális választ nem adott rá. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem akarok újra gyógyszert szedni. Legalább 6évig szedtem. Több probléma is előjött közben. Fémallergia miatt félek a spiráltól.

Ő nem hajlandó gumit felvenni. Lehet összefüggés a kis mérete és a gumi elleni lázadása között?

Annyit mond nem szereti.


máj. 1. 05:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Van ám műanyag spirál is. Konzultálj a nőgyógyászoddal.


Amúgy sok hapi nem szereti, állítólag nem éreznek benne semmit, nem tudom mennyire igaz ez. Az is lehet, hogy csak pszichés. Vagy talán túl szoros. Én nő létemre nem szeretem, undorodom a szagától. Még az illatos, ízes gumit se bírom.

máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez csak hiszti, vagy akkor kezdje el gumiban kiverni hogy szokja.


Nálam kizárólag a gumi az egyetlen opció, akinek ez nem jön be, mehet isten hírével.

máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs 10-es, hogy jó a farkam!
máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!