Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezért nem érdekli 2 hete az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem érdekli 2 hete az egész, hogy nekem igazán jó legyen?

Figyelt kérdés

Eddig is hol hullámzónak éreztem a lelkesedését, hol meg erősebbnek. De komolyan néha olyan érzésem van, hogy kiszámíthatatlan az ember... 2 hete alig érdekli a szex, pedig ennek a kapcsolatnak ez volt az erőssége. Egyébként sem terveztem volna mondjuk hosszabb távra vele, mert vannak áthidalhatatlan gondok, amiket egyre kevésbé tartok megoldhatónak, de mostanában én is lelkesebb voltam, több volt a program, többet találkoztunk 2-3 héten át, aztán 2 hete megint visszaváltott ilyen low energy módba.


Ma május 1. van, volt egy menet kb. semmilyen szexünk, reggeliztünk, nem akart 2. kört, merthogy annyi dolga van... hát ennyire még sosem akasztott ki, pedig eddig is elég egocentrikus fajta volt, mindig inkább az van, ami neki jó, de legalább az ágyban figyelt rám, most még ez se...


és még el akar velem menni Wellnessbe 2 hónap múlva. Rém hülyén érzem magam, mintha meg akarnám kérdezni, hogy azért akarja ezt, hogy adjon még egy esélyt meglátni hogyan működünk együtt, mert több napot nem voltunk még sehogy.


kezdem úgy érezni, hogy részemről az lenne a fair, ha elmondanám neki, hogy miért akar Wellnessbe menni, amikor én is érzem meg neki is éreznie kellene, hogy ez így annyira nem jó.


A legrosszabb forgatókönyv az, hogy ő jónak érzi, de én nem és annyi sincs benne, hogy ez feltűnjön neki...



máj. 1. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hogy szerinted miért nem érdekli, azt nem tudjuk meg... De lényegtelen is, talán őt kellene megkérdezned nyafogás helyett. Vagy rém egyszerű, tényleg sok a dolga. Fáradt. Tudod, nem vagyunk egyformák, még 2 egyforma napunk sincs önmagunkhoz képest se. A libidó ennek megfelelően hullámzó.
máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Egoista, nárcisztikus, f.sz aki csak üríteni használ, és én kérek elnézést a nyers fogalmazásért kedves kérdező!
máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es ezt én megértem, de látok jó kapcsolatban élő embereket, ahol nem volt gond abból, hogy az egyik fél önzőnek tűnik a másikhoz képest. Ha nem szán rám több időt, nem fog fejlődni ez a dolog sehova. És ha nem fejlődik sehova, akkor szembesítem vele és szakítok. szerintem túl rövid az élet hogy egy eseménytelen kapcsolatra menjen el.
máj. 1. 11:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts, nem tudom mit vergődsz ezen. Úgyis csak szexre kell, dugó pajtit találsz máshol is minden ujjadra kettőt.
máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád anyukám, nem egy gondolatolvasóval próbálkozol, csak mondom. Méghogy a nők jobban kommunikálnak..
máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De most ti együtt élték, vagy csak feljársz hozzá?


Két hét miatt még nem kellene temetni akár egy szexkapcsolatot sem.

máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, egy szóval sem mondtam, hogy jobban kommunikálunk, csak hát már eleve az is baj, hogy fel sem merem hozni neki a témát, mint potenciális konfliktust, hogy én egyre inkább úgy látom, ebből nem lehet komoly kapcsolat mert túl sok minden hiányzik hozzá. Az elején neki volt túl fontos a szex, konkrétan semmi mást nem csinált velem azon kìvül, így nem is éltem bele magam. Aztán elkezdett jobban kötődni, baràtokhoz bevinni, most meg a Wellness ötlete... csak alapjaiban nem változtak a feltételek, én még mindig inkább érzem magam egy időtöltésnek, mint nőnek, és ez annyira nem esik jól az egomnak.
máj. 1. 14:01
 8/12 A kérdező kommentje:
6 nem, nem élünk együtt, saját lakásban vagyunk mind a ketten. Közös jövőt, mélyebb párkapcsolati kérdéseket ő nem hozott fel, én meg sose mertem, mert nem láttam rajta, hogy készen állna ilyesmire. Annyit tudok róla, hogy akar gyereket, ezen kívül semmit.
máj. 1. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez egy átlagos kapcsolati fejlődés.

Előbb éjjel nappal szex, aztán egyre inkább bevonódsz az életébe, közös programok, bemutat a barátoknak, stb.

Aztán rövid távú közös tervek, aztán hosszabb, így tovább.

máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De egyetlen barátnőmnek sem ment ez ilyen döcögősen. 9 hónap alatt minden megvolt, szülőknek is bemutatták öket a pasijaik, eldöntötték, hogy záros határidőn belül össze is költöznek. Én ebbe 5-6 hónapig semennyire se tudtam beleélni magam, mert nem láttam rajta a szándékot, és nem tudom magamban már máshogy keretezni ezt az egeszet, hogy akkor komoly kapcsolat irányába kellene haladni? Akarom én ezt vele? Át tudom-e fordítani magamban? A válaszom egyelőre nem. Nem szeretem, hogy ő semennyire sem a szavak embere, en sem vagyok gondolatolvasó, a tetteiből látom hogy számára ez komolyodik, de az igazi érzéseimre, vágyaimra sose kérdez rá, én próbáltam, ő viszont kitért az összes elől.


Alakulhat ez valami felé, de nagyon vacaknak érzem a kommunikációnkat.

máj. 1. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!