Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem egyértelmű sokak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egyértelmű sokak számára, hogy a lányok, nők túlnyomó többségét igenis le lehet nyűgözni egy szép nagy pénisszel?

Figyelt kérdés

Bárki aki sokat Tinderezett már, vagy sok fórumot olvasott a témában, amatőr párokat követett vagy beszélgetett erről nagyfarkú pasikkal, vagy lányokkal akik lefeküdtek velük, annak tudnia kéne, hogy a csajok simán rá tudnak kattanni egy nagy farokra.


Nem jelenti ez azt persze, hogy nem feküdnének le mással, de ez igenis egy nagy faktor, a szemükben férfiasabb és vonzóbb egy olyan partner akinek nagy van. Ez egy státusz szimbólum. Nektek mi a véleményetek erről?



máj. 1. 14:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A kérdésem nyilván nem egy puszta kéretlen dickpic-re célzott kontextus nélkül, hanem ha amúgy szimpatikus már az adott pasi, vagy ne adj isten, már az is kiderült, hogy jól használja...
máj. 1. 14:45
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Ezek után viszont debil es bunkó a kérdés kédező. Teljesen jól válaszólt mégis csak 7# illető. Bocsánat a leszólásomért!
máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Státusz szimbólum. 🤣 Nagy fasz vagy te. 😂
máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mással is le lehet őket győzni/nyűgözni/hengerelni. De amúgy ja... Ha jó vagy a szeren és adottságod is van hozzá, akaratod ellenére is egy szívtipró lesz belőled.
máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy jól néz ki egy nagy farok. Jó látvány és megmozgatja a fantáziát. De hiába ha nem tudja használni a tulajdonos.
máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére én tudom használni mindenemet. Nincs XXL méretem, de azért kaptam már nem egy elismerést nőktől. Úgy mint "végre egy férfias méret", "tökéletes a péniszed" stb stb.
máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában rohadt kevés.

Egy alapból jó pasin, aki felkeltette a figyelmem persze, hogy még dob pluszban.

De amúgy ezzel sokra nem megy senki.

máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Imádom a nagy farkakat, nagyon beindítanak élőben, képen is. 28N
máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!