Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek, miért várja el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miért várja el a férfiak többsége, hogy a nők terheljék a szervezetüket tablettával és spirállal (még, ha egyértelműen bajuk is van tőle)? Ez önzőség a férfiak részéről?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy filozófiai kérdés volt,de úgy látom ,még a társadalom ezt el is fogadja.Pontosabban azt,hogy csak a nő dolga a védekezés.Nálam nem fér be ez a felfogás egy harmonikus kapcsolatba.Nektek mi a véleményetek?????

2013. febr. 8. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én minden kapcsolatomban, mindig elleneztem a tablettát!!!

38f.

2013. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

szerintem úgy kell a pároknak védekezni, ahogy egészségesebb mindkét félnek. az óvszer nem épp olcsó, ha mondjuk együtt élnek, és mindennap együttvannak. sokan nem bírják az anyagát, sok lány meg nem szedhet gyógyszert.

vannak férfiak, akik nem allergiásak az óvszerre, de nem tudják benne élvezni, akkor meg mi értelme?

viszont bizonyos nőknél a tablettának van hasonló hatása.

felnőtt emberek döntsék el, hogy mit vállalnak be a szexért.

2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Én nő vagyok és sosem lennék hajlandó mást használni mint tablettát (legfeljebb párosítva).
2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ASOT ***** válasza:

Azt teszel amit akarsz, csak ezeket a dolgokat tisztázd az elején a pasival.


Szerintem kissé eltúlzod amúgy de a te dolgod.

A pasi gumit tud venni ő azzal tud védekezni és ha kapcsolatban vagytok akkor max azzal ha beszáll és fizeti a foggátlód felét.


De mivel férfi fogamzásgátló még nincs (mármint ami tuti) ezért ezt csak te ti nők tudjátok.


Hidd el, hogy ha lenne a férfiaknak is akkor mi még szívesebben is szednénk páran mert néha nem lehet bízni senkiben.

2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

következő kérdés lehetne:


Szerintetek, miért várja el nők többsége, hogy a férfiak gumit húzzanak.....ami kényelmetlen ....stb

2013. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azért,mert nincs káros mellékhatása.

-nem okoz trombózist

-nem okoz visszereket

-nem okoz hajhullást

A trombózison van a hangsúly.

2013. febr. 8. 15:33
 7/16 ASOT ***** válasza:

Szerintem az, hogy te ezt így gondolod és így szeretnéd a jövőben a kapcsolatodban akkor azt te így szeretnéd, de ettől függetlenül nem kell ezt másokra rátukmálni.


mondom csak annyi, hogy ezt így beszéld meg a pasival akivel majd együtt leszel, hogy ez nálatok így lesz és punk tung.

2013. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja :) Nyugodj meg semmi gond ezzel, úgy csinálod ahogy jól esik.
2013. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Szocializációs problémának tekintem, a társadalom generálja azt,hogy előnyösebb a gyógyszer szedése, és a férfiak amúgy sem szeretnek apró-cseprő dolgokkal foglalkozni,így egyszerűbb áthárítani a nőre mindent, ha terhes lettél,miért nem szedtél gyógyszert,ha elfelejtettél venni,vagy nem szeretnéd szedni akkor meg miért is nem terhes akarsz lenni?nagy általánosságban ezt tapasztalom,h egoisták e téren,mert csak az élvezeti részével foglalkoznak, a többi az kevésbe fontos, éppúgy amikor a szüzesség elvesztéséről van szó,ott nem az a lényeg,h a leányka szeretne lelkiekben felkészülni rá,hanem,h mikor engedi már meg,hogy szeretkezzunk?
2013. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Egy harmonikus kapcsolat alapja csakis az hogy a férfi biztosítsa az óvszert, ez eddig is teljesen nyilvánvaló volt. Csak pár renitens idióta tagadja, aki még csak nem is hallott a nőkről.
2013. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!