Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek extra kicsi férfiassága...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek extra kicsi férfiassága van pl 10cm vagy alatta az hogy lendül túl a dolgon?

Figyelt kérdés

Örökre lemond a nőkről? Meleg lesz ? Kurvázik? Aszex párt keresnek ?

Nem tartozom ebbe a táborba csak érdekel hogy lendülnek túl a dolgon



máj. 1. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Általában nőgyűlölő incelek lesznek... 🤷🏼‍♀️
máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen pasit, cuckold kapcsolatban él.
máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Túl lehet lendülni. A férjemnek ugyan nem 10 alatti, de a 12centije sem mondható nagynak, és még gyorstüzelő is. Szóval kb semennyire nem tud/tudott kielégíteni soha. Ellenben jó ember, tisztességes, megfelelő értékrendet és példát mutat a gyerekeinknek. Ez bőven elég egy kapcsolathoz/házassághoz! A szex neki nem hiányzik, én meg megoldom. Szóval akinek ilyen gondjai vannak, nem kell azonnal felvágni az ereit! A férjemet minden haverja és kollégája irigyli a szép családja miatt!

36N

máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem vérpéniszem van, amikor “nincs használatban” akkor nagyon picike. Akár 2-3 cm is lehet. Nagyon kompakt viselet a hétköznapokban. 😅 De amikor kell, akkor a többszörösére megduzzad. Mereven 13,5 cm. Én nagyon szeretem, mert addig áll, ameddig csak kell. Ha izgalom van, akár a végtelenségig. 8 elélvezést is biztosít, szóval a kielégülés öröm. Nagyon élvezetes számomra, és sik örömöt okoz. Nincs miért szégyenkeznem miatta. Bár az is igaz, hogy engem zavar, hogy milyen pici, pl fürdőben. Nudizni is zavarba hozna. 😅 De nem baj. Nekem ilyen van, és elég jó. Nem kell semmin sem túllendülnöm, mert nem vagyok holtponton. Élem az életem. (: A nőkről nem kell lemondanom miatta. Aszex nem lennék, aszex pár meg nem hiszem hogy illene hozzàm, mert nekem rohadt magad a libidóm. Csak meleg nem lennék, engem kifejezetten érdekelnek a nők. Kurvázni még nem kurváztam. Szerintem simán jó életet élek így is. Nincs valódi okom panaszra. (:
máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Jól van 4 -es, ez szép mese volt.
máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
5: Örülök, hogy elnyerte tetszésed. De a mese véget ért, most már szállj le a térdemről. Teljesen elzsibbadt tőled.
máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

#4 páromnak is vérpénisze van. Nem tudom mekkora neki állva (soha nem mértük le, meg a cm-ek engem annyira nem is érdekelnek), de legjobb :) vastagságra pont kitölt, hosszuságra meg van, hogy néha fáj is... Hülyék azok, akik a lankadt péniszt figyelik, hogy esetleg kisebb. Állva a lényeg.

Viszont a kérdés annyira nem vonatkozott rád szerintem, mert 10 cm alattit kérdeztek. Neked meg átlagos.

máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok olyat akinek mikro pénisze van. Ő biszex. Pasik dugják seggbe a csajokat csak nyalni és ujjazni tudja. Magának veri ennyit tud csak vele kezdeni.
máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasimnak is kicsi. Mereven nem tudom mekkora lehet szerintem 13 centi körüli. Lankadtan nagyon kicsi mint egy kisfiúnak. Én nem is láttam még ilyet. Fura volt először mikor megláttam lankadtan.
máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7: Egy szívemnek oly jóleső itteni választ idézve a vépéniszről: “keveset ígér, sokat ad” Ez, és amit te is írtál szerintem mindent el is mond. A kérdés annyiban vonatkozik rám, hogy többet vagy 10 cm alatt, mint felette. A kiírt kérdés pontatlansága, és épp volt kedvem választ írni. Nem akarok önfényezésbe kezdeni, mert nem tisztem. De exem szavaira emlékszem amikor másokhoz hasonlítgatott.
máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!