Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek extra kicsi férfiassága...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek extra kicsi férfiassága van pl 10cm vagy alatta az hogy lendül túl a dolgon?

Figyelt kérdés

Örökre lemond a nőkről? Meleg lesz ? Kurvázik? Aszex párt keresnek ?

Nem tartozom ebbe a táborba csak érdekel hogy lendülnek túl a dolgon



máj. 1. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nekem 10cm, mégsem vagyok nőgyülölő. Nagyon jól kijövök a csajokkal is ugyanúgy. Sőt igazából jobban is talán.

Nem élek szexuális életet jóideje, de incel sem vagyok.

máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Ez nagyon fájó lehet egyes férfiak számára de egy 10- 14 centit nem neveznék férfiasságnak. Abban az esetben, ha ebben méri mennyire férfias akkor az ilyen egyénekre nem tudok férfiként nézni max fiúként. Vannak más sokkal fontosabb dolgok ennél.


22N

máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 nem vagy önnellentmondásos?
máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12 furcsa amit írsz. Tehát ha az egyénakinek kisebb a farka, mint 14 cm és ezáltal férfiasnak gondolja magát, akkor te nem tekinted annak? De ha nem tekinti férfiasnak magát, akkor annak tekinted? És persze, hogy vannak ennél fontosabb dolgok...

Bölcsességet akartál volna írni, de csak falra hányt borsó.

máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!