Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő vagyok. Nagyon izgat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok. Nagyon izgat az ököl szex vagy hogy hívják. Van aki kipróbálta vagy akinek tapasztalata van benne?

Figyelt kérdés
máj. 1. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

“öklözés”


Én már csináltam exemmel. Valami konkrétumra vagy kiváncsi, vagy pontosan mit szeretnél?

máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Érdekelne hogy álljunk neki

Gondolom sok sikosito kell vagy elég lenne a nedvesség ami van?

Nagyobb orgazmust lehet vele elérni mint egy sima szexel?

Eddig 4 ujj ami befér nekem de érzem hogy menne több is.

máj. 1. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha mosást csináltok előtte, akkor kell sok sikosító.


Nem biztos hogy lesz belőle orgazmus.

máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mosást? A puncit miért kellene kimosni?
máj. 1. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Másra gondoltunk. 😅
máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Mondtam már, hogy félreértettem a kérdezőt. Popsi öklözésre asszociàltam korábban. Exem azt szerette jobban.

Végbélmosás, beöntés, értsd ahogy akarod. Van amikor kell, van amikor elengedhető. Alkalom, helyzet, szituáció és étkezés függő… Stb.

máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy! Nem amatőröknek való! De itt sok szakértő fog hirtelen megjelenni!
máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A síkosító jól jön, de ha nedvesedsz kellően akkor nem muszáj. Viszont 4 ujjas punci ide vagy oda, fokozatosan kell csinálni. Szokj hozzá a mérethez, lassan, türelemmel. 4 ujj még nem egy ököl. Össze lehet préselni a 4 ujjat is, de az ököl az nem lesz keskenyebb. Ahhoz a hüvelynek kell hozzá tagulnia. Ezért csak lassan.
máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!