Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves vagyok és sosem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok és sosem volt barátnőm de nem is tudom elképzelni hogy valaha legyen, normális ez?

Figyelt kérdés
Rám sem néznek a lányok, így kb lehetetlennek érzem azt is hogy csak beszélgessek egy lánnyal, nem hogy még össze is jöjjek valakivel.
máj. 1. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy aszex véletlenül?


Hogy nem tudod elképzelni, mi az hol megbukik a dolog?


Mert én sem igazán tudom, de én nem vagyok aszexuális és én meg is tudom indokolni.

máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy figyelem felkeltő, akkor nem csoda hogy senki sem néz.
máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked kell megtenni az első lépéseket. Senkinek nem ugrik az ölébe minden héten 5 csaj.
máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, leszel még 60 éves is, ha nem halsz meg. Majd akkor is megismételheted ezt a kérdést.
máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, akkor jobb, ha nem nagyon reménykedsz.
máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy mit sugárzol ki magadból. Ha görcsös vagy, ha totál önbizalomhiányos, komplexusos stb. akkor az nem a legjobb kiindulópont.

Önismeretfejlesztéssel és néhány egyéb dologgal érdemes kezdeni a felkészülést.

Fontos az ápoltság, hogy kinézz valahogy, és ez nem csak pénzkérdés.

Az sem árt, ha egy kicsit sportolsz, nem kell sokat, nem a kigyúrtságra gondolok, csak annyira, hogy egy emelet megmászása után ne lihegj és izzadj ki.

Fontos, hogy legyenek céljaid, és tegyél is értük

Hogy legyen önbecsülésed.

Ha süt belőled az önsajnálat, és a megvetés, az is gáz.

Ne várj el többet másoktól, mint amennyit te adni tudsz, ez egy alapszabály. Ez alatt azt értem, hogy ne várd el, hogy valaki mindenben tökéletes legyen, miközben te pl. egy nyámnyila anyámasszonykatonája vagy, aki semmire se képes önnállóan, és bűzlik az alkoholtól már reggel... talán érted, mire gondolok.

máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!