Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom elmondta, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmondta, hogy az exével élvezetesebb volt a szex, most ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Eddig olyanokat mondott, hogy velem próbálta ki a legtöbb pózt, az előzővel nem volt ennyi minden, velem a legélvezetesebb. (Persze mi nekünk nem volt minden póz rendszeres ettől függetlenül, mert kipróbáltunk sokat) De az utóbbi időben sok volt a hazugsága, ezt is sejtettem, de nem firtattam, mert nem is akartam volna az igazságot hallani.


Viszont kiderült, hogy egy összeveszés alkalmával azért pakolt el olyan könnyedén és meg sem próbálta rendbehozni a dolgokat, mert az volt benne, hogy nem baj, ott van a másik akiről most szó volt, és ha nem állítottam volna meg, akkor meg is lépte volna.


Nem értettem, hogy mégis miért azonnal más jut eszébe, ha már nem szereti, és vele nem érezte ugyanezt.


Így mondta el, hogy amúgy kettőnket megfordított a szeretkezéses témával kapcsolatban.

Ugye azt mondta, hogy ezeket nem próbálta mással, és mivel jobban élvezi hogy velem több mindent csinál, így jobb is velem a szex, mint vele, amikor vele csak három póz volt.


Aztán kiderült, hogy vele is csinálta, ráadásul még olyanokat is rendszeresen csináltak, amit velem csak néha néha. És így mondta, hogy amúgy igen, vele több volt a póz, élvezetesebb volt, de velem érzelmileg másabb.

Aztán mondtam, hogy oké, hogy érzelmileg másabb, de basszus, konkrétan azt vágta a fejemhez, hogy vele jobb volt az értezlektől függetlenül maga a szex.


Erre azt mondta, nem úgy értette. Velem jobban szereti, vele csak a pózoktól volt élvezetesebb.


Ezt szintén nem értettem. (Egyébként is nagyon tud hazudni, ha pedig tudja, hogy valamivel kapcsolatban kezd lebukni, akkor cifrázza, hátha)


Tulajdonképpen ígyis úgyis azt mondta, hogy vele jobb, csak magyarázatot adott, hogy miért jobb, nem? :D


Őszintén szólva még sosem voltam így férfival. Mármint ahol ennyi hazugság lenne, vagy aki képes akár veszekedni, hiába tudja, hogy hazudik.


Nem csak erről van szó, ez még hagyján, nyilván fáj, főleg, hogy direkt felcserélt minket, és tulajdonképpen elmondta, hogy neki melyik volt jobb, csak azt hazudta, hogy azok amik velem vannak azokat vele nem csinálta, meg mást sem, aztán kiderül, hogy de, és még tőbbet is.



Jelenleg nem tudom, hogy hogyan álljak hozzá. Nem azért, mert mással mit csinált, hanem mert erre az illetőre mellettem már többször vágyott, és mert rengeteg sok hazugsága volt az utóbbi időben. Ami miatt mindig megígéri, hogy soha többet nem hazudik, de mindig elhibázza.


Azt mondja, hogy neki időre van szüksége, hogy őszinte tudjon velem lenni, mert neki ez sohasem ment.

De én ezt nem így látom, mert szerintem egy kapcsolatban az őszinteséghez nem kell idő, ez alap tiszteletet.



máj. 1. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Fuhh… ajjaj… nem biztos hogy értettem tökéletesen amit a szituról leírtál, de azt tudom hogy én egy fiú vagyok, de ha lány lennék, akkor én nyugodt hangon és udvariasan megmondanám ennek a fiúnak, hogy “akkor szexeljél az exeddel” és az lenne rólam az utolsó képe, hogy sarkon fordulok, és távolodom💁‍♀️…
máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

10es

Ez nem is látszott rajta, egy cseppnyi arcrezzenése sincs, hogy hazudik. Sok dolgokra utólag jöttem rá. És ezek után azt mondta, hogy a gyerekkora miatt az agyában kialakult valami, ami miatt mániákus hazudozó vagy micsoda. De ez is hülyeség, eleinte ezzel is próbálta magát menteni. Tehát abszolút nem jött le róla, mert egyébként tényleg ügyesen csinálja.

máj. 2. 06:36
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat kérdező,de ha nekem ilyen mondana valaki,aki fontos nekem..már nem lenne az.

Legyen önbecsülésed és hagyd ott a francba az ilyet mert még önmagával is képtelen őszintének lenni.

Fontos a szex,de nem minden..ha az alapok is hazugságra épülnek, az nagy baj. :/

máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, egy kapcsolatban a hazugság minden formája gáz. Oké, vannak kegyes hazugságok, de az egész más tészta. A barátod viszont össze-vissza hazudozik, és mint utóbb írtad, ezt nem is nagyon titkolja. Miért vagy vele?
máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács. Szakíts amilyen gyorsan csak tudsz!! Ugyanilyen gyökérrel voltam együtt. Első nagy szerelem, nagy volt a rózsaszín köd sajnos sokáig.. ő is hazudott mint a vízfolyás, ugyanígy a szeme se rebbent. Persze mindig lebukott valahogy. Az ő válasza az volt mikor megkérdeztem miért nem őszinte velem, hogy azért mert én nem bízom benne..WTF?!.. hogy lehetne már megbízni egy olyan emberbe aki nem őszinte?!.. na mindegy.. aztán szép sorjában jöttek a megcsalások, majd már nem csak lelkileg, hanem fizikálisan is bántott, megalázott, még mások előtt is. Ha jót akarsz ne várd meg ezt a részt, lépj ki ebből a kapcsolatból minél előbb. Szerencsére a sokadik megcsalás után, volt annyi eszem, hogy ki lépjek belőle, de nyilván vissza vissza táncoltam hozzá, míg nem végre a jelenlegi páromnak aki mostmár a férjem, sikerült ki rántania ebből az egész őrületből. Nem fog megváltozni, mert nem tud. Ne is várd. Azért mondja, hogy maga mellett tartson, mert kell neki valaki, hogy ne legyen egyedül. De tényleg, ha nem akarod, hogy jobban elfajuljanak a dolgok akkor szakíts inkább minél előbb.
máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:


Tudom. Sajnos tényleg rezzenéstelenül hazudik, aztán lebukik, de utána is képes magát védeni, és mindent megtesz, hogy valahogy jól jöjjön ki belőle.

Dehát olyankor már mindegy.


És sajnos pont emiatt a lány miatt aki járt a fejeben, hogy elhagy miatta, vágott szájba.

Amire utána azt mondta, hogy véletlen volt….

Én meg véletlen nem vágok szájba senkit, főleg amikor ideges vagyok egy másik lány miatt, mert a párom elmondja a véleményét

máj. 2. 14:58
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval már meg is ütött?? Akkor tényleg mi a fenének vagy vele? Annyian kérdezik itt is, de arra nem vagy képes válaszolni. Már írtam, ez a te felelősséged is. Neked kell kilépned ebből a kapcsolatból.

Most itt ecsetelheted, hogy mennyire szar ember, de TE vagy az, aki vele vagy még mindig...

máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Megtettem a mai nap folyamán. Azért nem léptem ki eddig, mert ígérte, hogy változni fog, de sehogysem jött össze.
máj. 2. 15:42
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 szóval szakítottál vele? Szuper, ez egy nagyon jó döntés volt!! :)
máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Látom sikerült szakítanod, ha nem is úgy tűnik jelenleg, de hidd el, hogy a te érdekedben ez volt a jó döntés. Főleg így, hogy már eljutott odáig, hogy meg üssön. Ez idővel csak rosszabb lenne. Ha esetleg van kedved beszélgetni róla, vagy csak úgy valakinek kiönteni a szíved, nyugodtan írj rám privátba. 🙂
máj. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!