Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden szexre igent mondasz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szexre igent mondasz? Ha zavar, hogy a nőnek van gyereke, de egy szexre jó lenne, akkor azért eljátszod, hogy nem zavar a gyereke, és dugás majd dugás után tűnsz el? Vagy van határ?

Figyelt kérdés
Meddig mehet el a színészkedés. Szerinted.
máj. 1. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a női nemet, de nem alakoskodok soha, és nem zavarna ha gyereke lenne, és amúgy is kiderülne ha nem őszinte amit mondok, őszintétlenül szexelni sem érdemes.
máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig tisztán játszom. Előre jelzem, hogy nekem csak alkalmi fér bele, Ő meg eldöntheti, hogy ez számára rendben van-e vagy nincs.
máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Kurvára nem. :D


Eszembe sem lenne azért hazudozni, hogy valaki lefeküdjön velem. Ez az egyik dolog. A másik meg az, hogy én ha valakitől nem akarok semmit és el akarnék tűnni akkor valószínűleg a szex se lesz meg, mert azt se fogom akarni.

máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Alja népek művelik ezt.
máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan hazudozni egy kis szexért. Szánalmas.
máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semeddig sem színészkedem, mert semmi értelme. Becsapod vele a másikat, de saját magadat is mert a másik ember nem azt kedveli meg amilyen valójában vagy, csak egy lefestett képet. Másokat átverni amúgy is tróger szokás!

Ha hazudozni kell akkor nem lesz szex, s inkább várok olyanra akinek az kell amit úgymond kínálok - jobban fogom vele érezni magam, s még korrekt is marad az ember.

máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem kamuztam emiatt.

De volt már olyan, hogy akkora csalódás volt a szex, hogy utána nem kerestem.

máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar ha van gyereke....
máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most dugok egy 30 éves 2 gyerekes anyukát. Válófélben van, így bármikor meg lehet dugni, ha a gyerekek hagyják.
máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!