Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szubmisszív lét jogosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szubmisszív lét jogosan frusztrál? Lehetek így alfahím?

Figyelt kérdés

Szub vagyok, izgat az, ha egy nő dominál, már egészen kiskorom óta ilyenekről fantáziáltam.

De ez frusztrál, hogy nem vagyok nagybetűs Férfi. Tele vagyok kisebbségi komplexusokkal. A nők csak belémrúgnak, mert nem vagyok nagybetűs Férfi.



máj. 2. 00:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A farkasoknál én úgy tudom, hogy nincs alfahím és alfanőstény, ez csak városi legenda.

A kinket nem érdemes keverni azzal, hogy milyen a személyiséged. Biztos összefügg, én nem vagyok pszichológus, de azért azt kétlem, hogy a szexuális preferenciáid meg kéne határozzák azt, hogy viselkedsz a való életben.

Ha az életben is ilyen vagy (ezt nem fejtetted ki), vannak fejleszthető készségek dögivel. Az egy horoszkóp szintű baromság, hogy te ilyennek születtél, másmilyen nem lehetsz.

máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked pszichológusra van szükséged elsősorban.
máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Inkább szigmának tartom magam.


Nem rendelem alá magam senkinek, azt akarom, hogy féljenek tőlem. Az embereket megvetem, magamat jobbnak tartom náluk. Elég nárcisztikus is vagyok, tudom, hogy mennyire tökéletes, páratlan és egyedülálló vagyok a világban. Tudom, hogy én már az evolúció következő lépcsőfoka vagyok és sokkal fejlettebb vagyok a többi embernél.

máj. 7. 15:08
 14/15 A kérdező kommentje:
Én látom, hogy sok alfa mennyire gyenge és ostoba, nem tudom, hogy miért lettek ők alfák.
máj. 7. 15:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Esetleg szeretnéd még magad valamivel lejjebb ásni?
máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!