Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az efféle szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az efféle szexuális fantázia?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért régebben nagyon oda meg vissza voltam,de aztán nem lett belőle semmi sajnos. És mostanában igen sokat fantáziálok arról,hogy a szexrabszolgája vagyok királynőmnek szólítom,és mindent megteszek amit csak akar (nem feltétlen csak szexuális dolgok,házimunka stb...bármi egyébb) de nyilván azok is. Bejön a lakásba,meghajolok előtte ilyesmik. Egy doboz szerűségben alszom az ágya alatt,és akkor jövök ki onnan ha ő megengedi. Van egy párja,és néha azt is végig kell néznem ahogy szexelnek előttem,de olyankor nem szállhatok be,csak néznem kell. Meg ilyesmik. Egy teljesen átlagos lányról van szó,természetesen nem tud az efféle fantáziáimról,(teljesen betegnek tartana ha tudná) kapcsolatot sem tartjuk amúgy nagyon. Ilyen fantáziáim nem régóta vannak,pár hete kb. De csak vele,amúgy alapból nem vagyok egy szubmisszív beállítottságú ember,a BDSM kikötözés stb...sosem érdekelt igazán,az ilyen ostoros bőrszerkós dominák pedig kifejezetten taszítanak. Ezért nem is értem ezt.

Szerintetek ez normális?



ápr. 1. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Meg 1 fogyatekos....Istenem -_- 37/f
ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
A dobozban lakós résznél végem lett 🤣
ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
ma 23:54 Jah :D Nekem egy kis zold ruhas kobold ugrott be rola :D
ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen albérlet árak mellett egy doboznak is örülni kell, főleg ha van benne fűtés.
ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Sok csávó fantáziál arról hogy alárendelt legyen, engem is izgat de ilyen nőt nem lehet találni úgy sem
ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaa azt szerettem volna még mondani,hogy trollok kíméljenek

Ki leet fejteni ha szerinted nem normális dolog (szerintem sem teljesen az) de ezt lehet intelligensen,normálisan is,mint ahogy én is kultúrált stílusban fogalmaztam meg a kérdést. Bezzeg aki olyan kérdést tesz fel hogy szeretné ha belesz@rnának a szájába stb...lényeg hogy jóval betegebb dolgokat,az meg normális válaszokat kap,még ha nem is pozitívat. Aki normálisan válaszol annak köszönöm.

ápr. 2. 01:02
 7/14 A kérdező kommentje:
A "dobozt" pedig úgy kell elképzelni hogy az ágya alatt valami bezárható szerkezet amiben elférek. De ez csak fantázia,kérdés továbbra is annyi lenne,mennyire beteg.
ápr. 2. 01:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondom sok pasi van aki ezeket szereti de partnert úgy sem találsz rá max fizetőst
ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgysem rád értettem a troll dolgot utolsó,neked köszi a választ😃
ápr. 2. 01:23
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

De te ezt csak egy bizonyos lánnyal szeretnéd vagy bárkivel akibe belezúgsz?

Egyébként nyívlván vannak betegebb dolgok. Én egy két napot kibírnék így bár lehet bocsánat, de egy két dolognál kitörne belőlem a nevetés. Aztán azon lennék,hogy kihozzam ebből a fiút és velem egyszintre emeljem.

Te egész párkapcsolatodat így szeretnéd leélni vagy csak egy vágy amit kiszeretnél próbálni?

ápr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!