Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Megfelel nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megfelel nektek a péniszetek mérete?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés most kideríti, hogy tényleg annyi kisebbségi komplexummal küzdő pasi van-e, itt vagy csak 3-4 pasi írja ki az összes farokméregetős kérdést.
máj. 3. 11:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Több mint elég. Főleg vastagságra.
máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14 cm-rel nem igazán .
máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nagyjából, de számomra többet ér a magasságom.
máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
A méretével igen, a szépségével nem, mivel egy ronda kövér faxom van. Mint egy helles doboz. Rusnya erekkel végig.
máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is elégedett vagyok a méretemmel. Átlagos hossz, de viszonylag vastag. Ezért volt többször, hogy nem vállalta az anált a lány.
máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Ki ez a hülye , aki teleokádta megint a péniszméretes kérdésekkel a fórumot?
máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akinek f.szán kívül nincs semmi más. 😎
máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Régen mikor nem voltak kapcsolataim, szerettem volna nagyobbat, mióta folyamatosan van használva eszembe sem jut😀

15 cm / majdnem 5 vastag

máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

max 14 cm, kerülete kb 11,5 cm, gyorstüzelő is vagyok, kb egy pózban ment a szex, legutóbbi próbálkozásomkor fel sem állt már, az előtte lévő esetben (közel 3 éve) meg fél percig sem bírtam. Nem egy nőtől megkaptam, hogy ez a méret nem ér semmit.

“Normálisan” 4 éve nem szexeltem, már nem is merek próbálkozni, legtöbben valószínűleg melegnek tartanak már.


Szerintem ezzel elmondtam mennyire vagyok elégedett az adottságaimmal.

máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mikeXxX ***** válasza:
Mivel a legtöbbször inkább soknak találják így igen nem vágyok nagyobbra ezen a tèren ! 44f
máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!