Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem jelentik ki hivatalo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jelentik ki hivatalosan, hogy elonytelen a kis penisz? Miert kell hitegetni az embereket?

Figyelt kérdés
en, mint kisfarku ember mar elfogadtam a sorsom viszont pont ezert is zavar az amikor ugyan joindulatu lanyok, de hazugsagokkal biztatnak. Kezeljuk mar tenykent hogy nem jo az atlagalatti meret. Most ezt a szokasos sablon kerdest at is ugrom. Egy idealis vilagban a lanyoknak nem kellene szegyelniuk magukat az miatt ha nem tokeletes a penisz merete. Az teny hogy rengeteg kapcsolat a rossz szex miatt nem mukodik ami osszefuggesben van a merettel. Egy idealis vilagban parkolopalyara kene hogy keruljunk es nem orokoteni tovabb a kis peniszt. Egy idealis vilagban igenis hatrany kene hogy legyen. Az en hitvallasomat igy is elem. En csak a noket nem ertem. Maltai szeretetszolgalatot miert kell jatszani? Miert szegyellitek bevallani hogy a nagy a jo? Miert alazzatok magatokat azzal hogy osszejottok egy atlagalattival? Miert nem akartok tokeletes szexet? Miert eleg az eppenhogy jo szex?
máj. 3. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Aszta, van ettől lejjebb a fax depresszióba.?
máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Napi szinten ki kell irni egy ilyen kerdest. te elvezed ha alaznak azert csinalod
máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez nem ugyanolyan kerdes. Direkt masik szemszogbol tettem fel.
máj. 3. 13:48
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Ahhoz a nőknek őszintének kellene lenniük, ez pedig soha nem fog bekövetkezni.
máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
maguknak is hazudnak sajnos, vagy csak megfosztják magukat az igazi szextől és inkább élnek egy lagymatag intim életet. Ezért is kéne már az iskolában is oktatni a lányokat hogy bizonyos méret alatt kerüljék a férfiakat.
máj. 3. 13:53
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Tehat szerinted 100% hogy azzal fogja jobban élvezni a nő a szexet akinek nagyobb a farka?
máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Őszinte leszek veled nőként, amelyik nő azt állítja, hogy a nagy méret nem fontos, az hazudik. Nőként én szeretem érezni, hogy kitölt egy pénisz, azt a kellemes feszítő érzést, mikor bennem van, jó mélyen.

Nem mondom, hogy nem lehet kielégítő a szex egy kisebb mérettel (nyilván nem extra kicsire gondolok itt), de ad azért egy hatalmas pluszt egy szép nagy farok.

máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
azzal kimaxolja a nagy mérettel a lehetőséget, tehát ott már a méret semmiképp sem okolható. viszont ha kicsi az garancia a rossz szexre
máj. 3. 14:00
 9/20 A kérdező kommentje:
7. kommentelő: ez lenne az első lépés hogy ezt elismerje mindenki, a szexuális felvilágosító órákon ugyanis hazudnak.
máj. 3. 14:01
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Az ujjam kb 7-8 centi. Ha egy ujjazástól is elélvez valaki, akkor a 13-14centis farok miért lenne garancia ha valaki tudja használni?
máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!