Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem jelentik ki hivatalo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jelentik ki hivatalosan, hogy elonytelen a kis penisz? Miert kell hitegetni az embereket?

Figyelt kérdés
en, mint kisfarku ember mar elfogadtam a sorsom viszont pont ezert is zavar az amikor ugyan joindulatu lanyok, de hazugsagokkal biztatnak. Kezeljuk mar tenykent hogy nem jo az atlagalatti meret. Most ezt a szokasos sablon kerdest at is ugrom. Egy idealis vilagban a lanyoknak nem kellene szegyelniuk magukat az miatt ha nem tokeletes a penisz merete. Az teny hogy rengeteg kapcsolat a rossz szex miatt nem mukodik ami osszefuggesben van a merettel. Egy idealis vilagban parkolopalyara kene hogy keruljunk es nem orokoteni tovabb a kis peniszt. Egy idealis vilagban igenis hatrany kene hogy legyen. Az en hitvallasomat igy is elem. En csak a noket nem ertem. Maltai szeretetszolgalatot miert kell jatszani? Miert szegyellitek bevallani hogy a nagy a jo? Miert alazzatok magatokat azzal hogy osszejottok egy atlagalattival? Miert nem akartok tokeletes szexet? Miert eleg az eppenhogy jo szex?
máj. 3. 13:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha ez valid lenne, akkor az evolúció folyamán a 8 centis pénisz alakult volna ki átlagosként. Az evolúció nagyon hosszú folyamat, jelenleg is szelektálja ki a kisfarkúakat.
máj. 3. 14:08
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez csak szimplán hazugság. Nagy átlagban napjainkban semmi sem bizonyitja azt hogy a nagyfarkuak szaporodnak tobbsegben.


Meg ha a szex elvezeti resze igaz is lenne, akkor sem lenne igaz hogy szelektalodnak.


De akkor szerinted ujjal nem lehet orgazmust okozni?

máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Valaki bizonyította már H a " kis pénisz" amit evolúciósan ki akarsz írtani,egyenes ágon, egy génnel, csak az y kromoszómán öröklődik? 😎 1-es jól írta, ennél lejjebb nincs a fax depressziódban kérdező
máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
utolsó: nem lehet, mert akkor nem lenne meg a hajlam a szaporodásra ha nem adna pluszt egy pénisz. csillapítani nyilván tudod az ingert de össze se mérhető a szexszel az ujjazás, csak gondolj bele. elég ha csak az élvezeti része is igaz
máj. 3. 14:17
 15/20 A kérdező kommentje:
nyilván nem hoznak nyilvánosságra ilyen kutatást. rengeteg kisfarkú életét tönkretennék, megbélyegeznék ezzel. pedig ideje lenne megvilágosodni
máj. 3. 14:20
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Te jo eg. Menthetetlen vagy. Szoval mar a kutatasok is a kisfarkuakra vannak telintettel es egy globalis osszeeskuves miatt nem hoz ilyet nyilvanossagra senki. mentem trollt nem etetek
máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem szaporodom 12 centissel, felismertem a fogyatékosságom ezért is próbálok válaszokat találni
máj. 3. 14:31
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy érdekes, hogy a szexuálpszichológus is azzal a szöveggel jön egy 8 centis merev pénisz gazdájának, hogy az Ő pénisze tökéletes mert tud vele pisilni, meg tud vele szaporodni is…. És én ezt a saját füleimmel hallottam, hogy a pszichológus ezt mondja.


Azzal, hogy még csak el sem ismerik a problémáját a kis péniszű férfiaknak, pont hogy generálják bennük a komplexust, ettől csak azt érzik mintha nem egy random adottságon múlna a dolog, hanem Ők csinálnak valamit rosszul. Ami nem igaz! Láb nélkül nem leszel Lionel Messi, kis farokkal (ténylegesen kicsivel) pedig nem leszel latin szerető, de még csak jó sem lesz veled a szex! Kész, ennyi.


Könnyebb ezt férfiként is elfogadni és nem folyamatosan rágódni rajta, mint abba a 0.001%-ba kapaszkodni hogy “majd lesz valaki akinek ez is jó”, de ennél még sokkal durvább hazugságok is vannak.

máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon durva vagy kérdező... Az életkedvem elment tőled.

Szar lehet, ha minden nap minden percében a kis farkadat siratod. És ezzel kapcsolatos kérdéseket írsz ki minden órában. Mire számítasz? Vitatkozni akarsz? Vagy megértő fülekre találni? Szerintem inkább az előbbi.

máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ki van jelentve


[link]

máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!