Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbálnád úgy a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnád úgy a hármas szexet, hogy a harmadik személy az exed vagy a párod exe?

Figyelt kérdés

máj. 3. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, de csak a saját exemmel
Igen, de csak a párom exével
Igen, mindkét felállásban
Nem
34 szavazat
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
23%
Igen ki
máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Jézus kilépett a gyakoriról. Pedig nem is vagyok vallásos, de tényleg, azon kívül hogy ha valakinek valamije nem működik, és be kell segíteni, mi lehet az oka a hármas szexnek? Amúgy ezt nem is a párkapcsolatok rovatban kellett volna feltenni, hanem a csoportkapcsolatok rovatban, ami nincs is.
máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Senki ne legyen harmadik. Az nem kapcsolat.
máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem összejött mikor egy fedél alatt voltunk mindhárman, és az új párom nagyon rá akart menni a régire, csak az meg jól bírta a piát 🤣
máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
61%
Szerintem a barátság extrákkalt is csak lelkibeteg emberek képesek űzni, nemhogy a hármas szexet.
máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én max úgy próbálnám ki, hogy 2 pasi és egyikhez se köt olyan érzelem. De mivel nem az én világom így se.
máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolán 1x volt ilyen alkalom. Akkor jó volt.
máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. F 45
máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy ilyen élményem ,18 éves voltam , összejöttem egy pasival, kérte , hogy aludjak nála , egyszercsak megjelent a volt felesége / még volt kulcsa a lakáshoz amit én nem tudtam / be nyitott a szobába. Én nagyon zavarba voltam , de a nő nem annyira , mert elkezdett vetkőzni , egy bugyira. Majd befeküdt az ágyba.
máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!