Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha be le szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha be le szeretnék élvezni a lány szájába, szóljak neki, vagy hagyjam, hadd csinálja végig a szopást?

Figyelt kérdés

máj. 10. 23:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Sztem nem kell szólni. Ha nem tetszik neki, akkor úgyis úgy csinálja, hogy ne a szájába menjen. Ha nagyon szeret, akkor meg mindegy. Egy teljesen felizgult, átdzellemült dzeretkezéskor egy hideg "programozó" beszólás nagyon hangulatromboló.
máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre mindig megkérdezem, még mielőtt elkezdené: mehet a szádba?
máj. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
#7 valszeg azért pontozták le, mert nem ez volt a kérdés. Tudhatja, mikor mi jön, de ha menet közben derül ki hogy másképp gondolták, akkor a pasinak sem esik jól, ha elrántja a fejét. És oda a hangulat.
máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Azért ilyen esetekben, ha a "férfi" nem hajlandó még csak meg sem említeni, mit hova akar, csak úgy random megtörténik, én biztos kibaxásból az arca felé irányítanám a farkát, vagy egyenesen leköpném a saját cuccával. Abból ne féljetek megtanulja, hogy normális ember ezt megkérdezi, nem csak úgy gondol egyet.
máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Én már nyomtam csajokkal spermás csókot. Szerintem izgató nagyon.
máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

14

Azért látom süt belőled az érzelmi intelligencia. Bocs.

máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%

Ha tapasztalatlan a lány, jobb ha szólsz neki, hogy a szájába szeretnél élvezni, ne sokkolja nagyon a dolog.


De általában véve sztem nem muszáj ezt külön jelezni, a nő is tudja úgy irányítani a dolgokat, hogy ne a szájába kerüljön az anyag, ha nem akarja, és nem beszéltetek még semmit előtte.

máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Annyira gáz, hogy ennyit sem vagytok képesek kommunikálni. Semmibe nem kerül, és mégis itt bíztatjátok arra az embereket, hogy még véletlenül se nyissák ki a szájukat. De miért? Butaság. Persze a szex az menjen, ne de beszélni! Itt van az a határ amit már nem lépünk túl! :D
máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintemis nevetséges, amit itt egyesek művelnek. Ilyen prűdek vagytok, hogy nem mertek beszélni róla? Vagy csak féltek, hogy a lánynak van önálló véleménye?
máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha biztosra akarsz menni, akkor élvezéskor húzd rá a fejét a farkadra, és tartsd ott, amíg tele nem lövöd a száját.


Szólhatsz is előtte, az már sztem nem oszt nem szoroz. :D

máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!