Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 feletti nők, ti is ritkábba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők, ti is ritkábban igénylitek a szexet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 évben előbb heti 1, majd mostanában havi 2 alkalomra csökkent. 33 vagyok, 10 éve együtt vagyunk. A szex nagyon jó, senkivel nem volt soha ilyen jó, mint a férjemmel. Az utóbbi két évben különösen sokat teper, ha sor kerül az együttlétre, tényleg egészen elképesztő. De a sok munka, stb úgy le fáraszt, hogy magamtól max két hetente jut eszembe és kezdeményezek. Ha ő kezdeményez, akkor sincs úgy kedvem hozzá, fáradt vagyok, örülök ha a nap végén le tudok feküdni és netezés közben be aludni. Abszolút nem értem magam sem, mert ott ez a kettősség, hogy anno napi 3 is volt, most meg egy hónap alatt sem kívánok annyit, holott a férjem egyre jobb az ágyban, legalább 3 orgazmusom van egy együttlét alkalmával, mégsem jut eszembe hogy szexelni kéne… Nyilván ezt ő is érzi, így már nem is kezdeményez úgy, mert azt mondja rosszul esik neki az elutasítás.

máj. 11. 01:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Harmincas éveimben én sem igen kívántam. Pont ahogy te írod. Mikor volt, élveztem nagyon, jó volt nagyon, de általában ha volt egy kis időm, inkább jobban esett egy kis pihenés, leeresztés. Aztán ahogy betöltöttem a 40-et, ez teljesen megváltozott. Vagy a hormonok kezdtek dolgozni, vagy mert úgy általában kevésbé leterhelt lettem, de teljesen kilőtt a libidóm.
máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Változó szerintem. Vannak nők akik 30-as éveikben jobban kívánják, mint korábban. Szerintem személyfüggő kinek mennyire van szüksége.
máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon stresszes a munkám, hajnalban kelek és este érek haza, plusz ott a háztartás meg az otthoni tennivalók. Nincs mindig kedvem a szexhez, de nem csak egy teljes aktussal lehet kielégíteni a másikat. Szerintem ilyenkor segít a játékosság, elkapni a másikat egy gyors kényeztetésre. Ezek meghozzák a kedvet is a többihez.
máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Minden napos a szex.

41 N

máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!