Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy véletlenül nyilvános helyen villantottatok nemi szervet vagy valaki más villantását láttátok már?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen körülmények között történt? Én barátnőmmel és nővérem családjával voltam wellnesselni és a medencében kibuggyant a nővérem melle a bikiniből. Nem volt sok ember a medencében, szerintem nem sokan látták meg.
máj. 11. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan pasim akit rettenetesen izgatott ha észrevette, hogy teljes belátás van a minim alá bugyi nélkül és ez valakit felizgat. Néha bevállaltam.
máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már sok ilyen..N
máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor volt L.
máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Strandon a hullamedenceben a melltartom leesett
máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szórakoztam párszor az egyik félénk haverral. Tisztára zavarba tudott jönni, ha belátott a szoknyám alá "véletlenül". Volt, hogy bugyi nélkül is megcsináltam neki. Tiszta vörös volt szegény. 18L
máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!