Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha elhívtok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha elhívtok egy lányt randizni akkor már a kezdetektől az jár a fejetekben,hogy mikor bújhattok az ágyba vele?

Figyelt kérdés
máj. 12. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy buta kérdés. Nem az a kérdés, hogy "azon jár-e az esze", persze, hogy azon IS jár, a kérdés az odavezető út. Egy "kinyalható vagy?" kérdés úgy a leges legelején van akinek bejön, van, akinek nem, nekem nagyon nem.
máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt a randi közben, miközben arról mesél a csaj, hogy mik a hobbijai, miket szeret csinálni stb., én pedig nagyon megértő és együttérző vagyok, közben csak az jár a fejemben, milyenek lehetnek a mellei, milyen lehet meztelenül, hogy szívesen letérdeltetném, és hogy szívesen nyalnám a punciját…
máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem. Ha időt és energiát fektetek bele, akkor mindenképpen hosszútávra tervezek, mert emberként szimpatikus és szeretném jobban megismerni.
máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van amikor igen. Kiderül rögtön ha csak "arra" jó. Akkor meg simán...
máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!