Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik nem szeretik és nem is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem szeretik és nem is csinálják az orálszexet... Hányadik randin közlik? Mik a reakciók?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok válaszát is várom.
máj. 12. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ja, ezt randin szokták megbeszélni?

-Szopol?

-Nem.

máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és nem igazán alapozok arra amit mondanak. Úgyis a tettek számítanak
máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ismerkedek egy csajjal.

Neki nem a kedvence nem szereti csinálni sajnos.

Pedig amúgy jó minden eddig.

De nekem fontos az orál. Nagyon imádom.....

máj. 12. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért mondanám el? Nem szeretem a leszopnak és nem szeretek nyalni, de inkább titkolom és azt hazudom hogy szeretem az orálszexet
máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1

Igen. Bármennyire is hihi-haha, pontosan.

Nem kell álszenteskedni, a randi arról szól, hogy két ember közeledni szándékozik egymáshoz, aminek optimális esetben a szex is a részét képezi. Egy párkapcsolatok nem az egyetlen, de vitathatatlanul egyik fontos tartóoszlopa a szex. Ez különböztet meg egy barátságot a párkapcsolatról.


Mi a párommal minden megbeszéltünk már a randik alatt. Hogy kertes házban vagy városi lakásban akarunk-e élni, itthon vagy külföldön, szeretnénk-e gyereket vagy sem, ha pedig igen, mikor, szeretnénk-e állatot tartani (illetve tartunk-e), húsmentes életet élünk-e, vagy van-e esetleg ételallergiánk, hogyan állunk a dohányzáshoz, és igen, azt is, hogy kinek mik a szexben az igényei és a tabui.


Egy csomó olyan buktatópontja van egy párkapcsolatnak, amik már az elején láthatóak lehetnének, ha a felek kommunikálnának egymással. Enélkül is van sok, de legalább a kiszűrhetőeket kerüljük már el, hogy ott, ahol nyilvánvalóan előre láthatóak az ütközések, ne vegyünk el sem a másiktól, sem önmagunktól az időt arra, hogy valaki olyat találjunk, akivel tényleg közös életet tudunk élni.

Ennek hiánya, a fejbeni éretlenség az oka annak, hogy dobálják ki egymást olyanok párhónapos kapcsolatokat követően, ahol elég lett volna csak kommunikálni, és válnak sorra felületes ismeretség utáni házasodásokból, mintha arra is csak járásként tekintenének a legtöbben.


A legtöbben kiakadnak, ha egy randin arról beszél valaki, hogy tervez-e házasodni, vagy szeretne-e gyereket, vagy épp hogy áll az análhoz, hogy "úristen, még csak randizunk, állj le, alig ismerlek" - igen. Pont erről szól ez.

máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban nem csak testben, de észben intellektusban is passzolni kell. Én férfi vagyok, de egy randipartneremmel sem beszéltem szexről, hiszen ha eljutottunk az ágyig, ott úgyis kiderült, hogy ki mit hogy szeret.

5# te csak kérdezgesd a lányokat, hogy szopnak-e. Énnekem egy ilyen kérdés elég lenne, hogy tudjam, egy ilyen ember nem hozzám való. Mondhatnám, hogy primitív, de úgysem értenéd.

máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

"Én férfi vagyok, de egy randipartneremmel sem beszéltem szexről, hiszen ha eljutottunk az ágyig, ott úgyis kiderült, hogy ki mit hogy szeret."


Na pont ez az a hozzáállás, ami elvisz abba, hogy az ágyban derül ki, hogy a másik szeret szamárnak öltözve bőgni az ágyban, és ott pislog a másik.

Át kellett élnem sok fájó szakítást, mire kialakult bennem, hogyan kell felelősségteljesen kezdeni egy párkapcsolatba.

máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig egy első randin kötelező az orál.

Meg kell tudni, hogy a művésznő hogyan furulyázik.

máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anti paladin ***** válasza:

Pontos számot nem tudnék mondani, nincs listám amin be van pontozva melyik randin mivel hozakodok elő. Ilyen téren nincsenek fenntartásaim, bármibe belekérdezek ami épp eszembe jut.

Erre vannak a randik, ahol elvileg őszintén megbeszélik a felek amit csak szeretnének.


#6

Felnőtt ember kultúráltan is meg tudja kérdezni erről a másik felet, nem csak odaröfögi, hogy "Amúgy szeretsz szopni?"

Nem is értem, hogy felnőtt emberek miért ne beszélhetnének a szexről (is) nyíltan, értelmes módon.

Talán az intellektus hiánya teszi...

máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve hogy van olyan aki megteszi az elején pár hétig majd utána hanyagolja és kiderül hogy nem is szereti.

Akkor most legyen vége az egésznek vagy éljen úgy az ember valakivel hogy akivel nem passzolnak az ágyban?

máj. 14. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!