Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az a nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a nő, aki egyáltalán nem fogyaszt alkoholt, nem dohányzik, mindenfajta kábítószerektől tartózkodik, az nem is szereti az orálszexet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz adni vagy kapni? Miért állna összefüggésben az hogy tudatmódosítókat használ vagy esetleg más függősége van az orállal?
2019. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy az orális szex normál keretek között nem tartozik a káros szenvedélyek közé, úgy vélem, hogy a kérdés nem megalapozott.

Én sem dohányzom, nem használok kábítószert, alkoholt is csak nagyon ritkán és nagyon keveset iszom, de elég szenvedélyesem tudom élvezni a szexet.

2019. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szimpatikus a második válasz is, végre valaki aki nem állítja magát be sem szende szűznek sem vad démonnak.
2019. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attol h nem fogyaszt egy nő alkoholt, kábítószereket, és nem dohábyzik miért ne szeretné az orál szexet?

Ez nem függ össze

2019. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen reláció nem áll fenn az orális szex és a tudatmódosítók között.

Nem is értem, hogy hogyan merült fel benned ez egyáltalán.

Vagy ez csak egy provokáló kérdés és ráírsz minden csajra, aki ideírja, hogy alkohol nélkül is szeret szopni?

2019. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég érdekes összefüggés. 😊
2019. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem provokáló kérdés. Úgy vettem észre, hogy bulikban legtöbbször ittas állapotban szexelnek. Olyankor állatias szintekre le tudnak menni.
2019. jan. 28. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ennek az orál szexhez?

Nem élek ezekkel és szeretem au orális szexet Adni főként, de kapni se rossz.


Nem értem mi az összefüggés... kifejtenéd...


Vagy eddig az a tapasztalatod, hogy csak a kábszeres,piálós,dohányzós lányok szeretnék szopni?

Jó szar körökben mozoghatsz kérdező...


L

2019. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Úgy veszem észre, hogy aki szereti az orál szexet az, mintha összefüggne az italozással. Amint fentebb írtam, alkoholittas állapotban lefekszenek mindenkivel. Az a benyomásom, hogy az orál szexet kedvelők nem túl hűségesek.

2019. jan. 28. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:

"Úgy veszem észre, hogy aki szereti az orál szexet az, mintha összefüggne az italozással. Amint fentebb írtam, alkoholittas állapotban lefekszenek mindenkivel. Az a benyomásom, hogy az orál szexet kedvelők nem túl hűségesek."


te igaz nem Szonda Ipsosnak dolgozol, hanem úgy hasraütés szerűen állítasz ilyen statisztikákat, úgy hollywoodi filmek, Hot-Magazin és GYK befolyásával?

2019. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!