Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már travival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már travival?

Figyelt kérdés
Ha igen élveztétek vele a szexet? Mik voltak? És nem zavart a farka?
máj. 12. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Voltam igen. Nem is egyszer. Nem zavart a farka. Azt mondta, csináljak úgy, hogy mintha nem is lenne. Nem volt nehéz :)

Volt amelyiknek egész kicsi pöcse volt, fel sem állt neki. Nőként kezeltem. Full női ruha, bugyi, tök nőies volt.

Szeretek travival, transzszexuális csajjal lenni. Állta farkam kőkeményen, baromi kanos vagyok tőlük.

máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát persze, hogy nem zavar a farka.

Mert örültök, hogy nincs ott punci. Gondolom ha lánnyal vagytok, őt is csak hátulról, fenékbe rakjátok, punci kizárt :D ezek után tényleg nem nagyon hiszem el, hogy a magukat heteronak valló férfiak az análszexet nem a bi vagy homokos hajlamaik kiélése miatt akarják...

máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól mondod vannak akik már voltak travival. Egészségükre, ha ez izgatja őket. Csak hogy ők nem heterók, hanem biszexek. Hetero sosem volt, s sosem lesz travival.
máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!