Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már travival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már travival?

Figyelt kérdés
Ha igen élveztétek vele a szexet? Mik voltak? És nem zavart a farka?
máj. 12. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kiváncsiságból prostival.

De mire odaértem csak seggbedugtam és leszopattam.

máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak leszopott, ruhában volt, igy is zavart a tudat, nagyon nehezen élveztem el.
máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Leszopott, megdugtam, aztán összefogtuk, és úgy vertük. Nagyon élveztem, hogy fаsza van.
máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

S ezt miért a heteróktól kérdezed? :D

Pont azért heteró valaki mert csak nőkre vágyik, sem travira, sem átoperáltra nem vágyik.

máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban nem hetero kérdés. Én szerintem sokkot kapnék, ha egy travi kapná be a farkam.
máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sose voltam travival, de láttam már olyat, hogyha nem tudnám, hogy farka van, akkor simán azt mondom, hogy nő.
máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont azért mert érdekel, hogy miért mennek el. Mert lehet te pl nem mész, de mint látod páran meg igen. Érdekel hogy aki volt mennyire zavarta vagy mennyire nem... Ennyi. Akinek nem tetszik nem válaszol. Nyílván nem minden heteró volt travival, ahogy nem minden pasi volt fizetős csajjal és így tovább. Nem vagyunk egyformák. Van akinek a duci nő nem kell másnak a deszka. Szóval érted... Nem kell bele látni többet a kérdésbe.
máj. 13. 00:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek duci nő kell, valakinek deszka...igazad van, csak bennük van valami közös, mégpedig hogy nők...


Van olyan hetero aki volt travival, van, aki nem...

Hetero soha nem volt és lesz travival, aki travival szexel, az nem hetero.


Valóban nem kell a kérdésbe többet belelátni. A heterokbol nem kellene többet kinézni, mint heteroság.


Hihetetlenül idegesítő, hogy folyton heteronak akarják beállítani magukat azok, akik nem merik bevallani, hogy izgulnak a f.szra. Alapvetően azzal nincs bajom, ha biszex valaki, de ne akarják már beleerőltetni a heterokba, hogy potenciálisan f.rtúrók és mások f.szát verik. Ez nagyon visszatetsző.

máj. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8: volt már farok a számban, mégis közelebb érzem magam a heteróhoz, mint a biszexhez. És ezt nem te fogod megmondani.
máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. De bakancslistán van!
máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!