Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lenti kérdésre alapozva a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lenti kérdésre alapozva a csajok töltsenek fel képet, hogy milyen a puncijuk, hogy a pasik se ismerkedjenek olyan nővel akinek nem tetszik a puncija?

máj. 13. 10:22
1 2
 1/15 Lilluci27 ***** válasza:
100%
eleve értelmetlen az a kérdés amit linkeltél..
máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét kérdés faxság...
máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem hülyeség. Úgy tűnik sokaknak fontos kérdés milyen a leendő párjuk nemiszerve.
máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bennem egy világ omlana össze ha megtudnám hogy nem minden harmadik férfinak van 20 centi felett.
máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

4

Bennem meg azért mert nem minden harmadik lánynak van baba puncija:P

máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
#5 a 4es csak szarkasztikus volt, nyugodj már meg. Senkit nem érdekel a farok méret. Az hogy gyökér vagy-e annál inkább, és veled kapcsolatban ez alapján a válasz alapján van egy elég erős sejtésem.
máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

6

A magad nevében beszélj! Engem érdekel a farok méret, több okból is! Először is evidens, hogy a nagyobb farok nagyobb élvezet! Nem kell a hülye duma, hogy az átlagossal is lehet élvezni, mert tudom. Akkor is jobb a nagyobb! Másodszor, a pasik többsége parázik azon, hogy elég-e a mérete vagy sem, szélsőséges esetekben ez komoly frusztrációkhoz tud vezetni, ami már nem csak a szexuális életet befolyásolja hanem negatívan hat az általános mentális egészségre! Ennek egy nagyobb farok esetén minimális az esélye. Harmadszor a nagyfarkú pasik magabiztosabbak, ergo FÉRFIASABBAK!! Negyedszer, a nagy fasz szép! Önmagában is esztétikai élmény, élvezet szopni, már a gondolat is izgató! Ötödször a nem megfelelő farokméret erősen negatív hatással van a pasi jellemfejlődésére, vagyis nagyobb eséllyel lesz gyökér egy kisfarkú mint egy nagy! Ennyi ok elég?

máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
#7 Ez a legjobb írás amit láttam eddig. Tűpontos. Kisfarkúakkal meg ne foglalkozz. Csak az igazság fáj nekik :D
máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

7

Ezt ugyan így levezetheted a saláta vs baba punci terén is.

máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7,8


3-as vagyok. Szerintem is fontos lehet a méret stb. mégis lepontoztak.

máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!