Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal, akiről semmi infóm nincs?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki az egyik helyi patikában dolgozik. Bejön nekem, és szeretném megismerni. Az a gond, hogy még a nevét sem tudom, mert nem hordanak névtáblát. Gyakorlatilag semmi infóm nincs róla, próbáltam ismerősökön keresztül kideríteni valamit, bújtam a Facebookot is eleget, de sajnos semmi. És a munkahelyén leszólítani... Hát nemtom... Valakinek valami tapasztalat/tipp?

nov. 14. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ugorj be gyakran, aztán amikor kiszolgál, próbálj vele mindig valami nagyon rövid csevegésbe keveredni, vagy bókolj neki. De ne tartsd fel a sort! Ez csak arról szólna hogy lásd a jeleket, mennyire vevő rád. Ha mosolyog vagy zavarba jön, meg amikor belépsz és már kiszúr és örül neked, az mind jó jel, akkor később megpróbálkozhatsz egy nyugodtabb időben, vagy zárás után randira hívni.

De ami fontos dolog, ő eladó, te pedig vevő. Nekik munkaköri kötelességük az udvariasság és kedvesség, szóval erre nagyon figyelj hogy nehogy csak ezt értsd félre, mert akkor mindkettőtöket kellemetlen helyzetbe sodorhatod.

Bárhogy is lesz sok sikert!

nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd békén
nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Beszélgess vele, kérj tanácsot, hogy mit ajánl aranyérre és lábgombára, mert már nagyon kínoz.

Vagy kérj extra méretű óvszert.

nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mosolyog vagy zavarba jön, meg amikor belépsz és már kiszúr és örül neked, az mind jó jel"


Velem ezt csinálja a patikus. A barista is ott, ahol sokat kávézom. A takarító is az irodában.


Ők is, én is nők vagyunk. Most tanítod neki, hogy essen pofára és magyarázza szimpla kedvességbe bele a romantikus érdeklődést.

nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát én csak azt tudom mondani, ami az internet előtti világban működött. Ezer bocsánat hogy azóta úgy látszil minden a feje tetejére állt, és az emberek elfelejtették hogyan kell élőben ismerkedni. Bizonyára jobb a jelenkor, hogy mindenki csak nézi a másikat, és vágyakozik róla, de marad szingli hiszen megszólítani ciki lenne. Vagy most őszintén, akkor mit kellene csinálnia a kérdezőnek?
nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Hagyni a munkahelyén dolgozni az embert.
nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell ezt túlgondolni. Megmondod neki, hogy nagyon szimpatikus, és nincs más lehetőség megszólítani. Add oda a számod egy papíron, ha érdekled, akkor jelentkezni fog. Ha nem, akkor az se a világ vége, de ne kezdd el zaklatni. Vagyis innentől tényleg csak mint vevő menj oda. Egy udvarias mosoly neked se essen nehezedre, nem kell utána direkt bunkózni. Az a legrosszabb.
nov. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
A patikákban nem eladók dolgoznak, hanem egyetemet végzett gyógyszerészek, tehát a "lány" doktornõ, ezt azért kalkuláld bele az ismerkedésbe az esetleges kínos leégés elkerülése miatt.
nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Nézz ki jól! Minden más mindegy.
nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nem akarok senkit sem zaklatni, távol álljon tőlem. Csupán tetszik a lány, és gondoltam, ha esetleg van valami kulturált módja hogy ezt kifejezésre juttassam, munden erőszakosság, bunkóság, túltolés nélkül, megkérdezlek benneteket, lehet valakinek van tapasztalata 🙂
nov. 15. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!