Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy oldalra, ahol szinte csak azért van fent mindenki hogy szexpartnert találjon. Rám írt egy lány, hogy nagyon tetszem neki. küldött magáról képeket, és találkozni szeretne minél hamarabb. Az a helyzet hogy bőven átlag feletti a külsőm, de nem voltam még lánnyal, így alakult. szóval biztosan nem sejti a külsőről ítélve. mondtam neki hogy vagy holnap jó, vagy hétvègén. ti mit tennétek a helyemben? jó lenne már túl lenni rajta, és talàn jobb is lenne hogy egy olyannal aki nem idevalósi, meg nincsenek közös ismerőseink. de kicsit izgulok amiatt, hogy azért első találkozón egyből szex. mikor lànyokkal találkoztam, a legelső talàlkozón azért izgultam egy kicsit mindig, még akkor is ha sokat beszéltünk előtte. szerintetek mit tegyek? nem akarom már tovàbb húzni a dolgot
máj. 13. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!
máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer túl kell esni rajta...
máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De minek izgulsz, írd meg neki hogy ez van és kész.

Lehet örülni fog neki.

máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első szexet nem fogod tudni kikerülni, max akkor ha sose szexelsz majd senkivel. Úgy hogy hagyd magad a csajnak, hadd kényeztessen el. :)

Azt hogy szűz vagy én is elmondanám, mert úgy ő is tud türelmesebb lenni. Ha szexelni akar veled, nem lesz ez akadály.

máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azért nem szeretem elmondani semkinek, mert fèlek hogy kiröhögnek emiatt. nemrég elég jól alakult egy lánnyal, és nem is olyannak tűnt mint a többi. mikor szexre terelődött a sor, azt hazudtam hogy szexeltem már, de barátnőm nem volt még. és azt válaszolta hogy fuu akkor megnyugodtam hogy nem vagy szűz, pedig nálam 5 évvel fiatalabb làny. és ő is aki most írt azzal kezdte, hogy annyira tetszem neki hogy ha jó vagyok az ágyban velem lehetne több is
máj. 13. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem katasztrófa, végülis ezért " dolgoztál" nem?

Ha nem kezdesz bele, akkor minek az egész...majd meglátod, nem olyan nagy dolog.

máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, 20
máj. 13. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Találkoztatok?
máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!