Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Többször voltunk már együtt, de a párom méretét meg sem érzem,így az együttlét sem élvezetes a számomra. Minden más dolgot szeretünk együtt csinálni, de valahogy így nem teljes az életem vele.

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon ügyetlen is, hiába próbálom rávezetni a dolgokra, leblokkol,elkezd izgulni, görcsölni,és akkor annyi az egésznek. Van amikor még én nyugtatom meg,hogy semmi baj (ha nem kerül sor semmire), de egy életet így lehúzni valaki mellett,hogy nincs kielégítő szex? Nem vagyok,és soha nem voltam nagy étvágyú nő ezen a téren,de azért van az a pont,amikor valaki elkezd mérlegelni,hogy ez is egy nagyon fontos dolog a párkapcsolatban,hogy működjön. Gyereket így,hogyan is lehetne vele vállalni..Ti elhagynátok ezért, vagy valami más megoldást találnátok ki a helyzet mentésére? 30/n
márc. 13. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz kérdés, ha egyébként minden jól működik közöttetek. Viszont fiatal vagy ahhoz, hogy élvezet nélkül élj le egy életet. Esetleg meg lehet próbálni szexuálpszichológust, ha te hiába próbálsz segíteni. Ha ez sem vezet sehová, vagy elzárkózik tőle, akkor lehet tényleg jobb külön utakon folytatni.
márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem passzoltok. Keress olyan pasit, aki kielégít.

Vele meg maradjatok barátságban.

Nem fog jólesni neki lehet, de meg kell értse!

márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
vannak kegel gyakorlatok amivel tudod edzeni a hüvelyed hogy ne egy utazótáska legyen. de ha tényleg a pasid méretével van baj akkor írj rám enyém 6cm vastag azt megéreznéd
márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És azt tudod, hogy mekkora a mérete??

Mert azért az sem mindegy, hogy mekkorát nem érzel??

márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
11-2 cm neki.
márc. 13. 10:32
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Az nagyon kicsi. Voltam régebben ilyen sráccal, hát nem volt életem legjobb szexuális élménye és mindig kicsúszott. Nyalni jól nyalt, de az - ebben az esetben - édes kevés.
márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nálam ugyan ez van,mint amit Te írsz utolsó. Dettó. Nyalni nagyon jól nyal,de azt kevésnek érzem. Viszont, ő azon sokszor morgolódik,hogy csak az miért nem elég? Miért akarom a hagyományos együttlétet is. Azért mert kell!
márc. 13. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem passzoltok ilyen téren sajnos, ezen nem lehet változtatni: vagy elfogadod, hogy ez akkor így marad, vagy tartasz szeretőt, vagy keresel mást; kb. ezek az opciók vannak
márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szándékod vele maradni, akkor próbáljátok meg a péniszköppeny használatát, vagy üreges strappont. Nagyon élethűeket lehet kapni, mind méretre, mind anyagra. Neki valószínűleg nem lesz olyan jó, de neked igen. Ráadásul így bármilyen sokáig bírni fogja. Ha nem akar ilyet használni, akkor ne maradj vele, mert önző.
márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Hosszú távon ez komoly gond lehet.


Mondjuk nekem nagy az étvágyam, és kifejezetten az igényes, fantáziadús, változatos, tabutlan, felfedezős szexet szeretem. Na, a férjem totálisan nem ilyen 🫤

Ezen eleinte még túllendültem, de aztán nagyon hamar kevés lett - csak akkor már késő volt. Közös ház, esküvő, gyerekek...

Végül elvergődtünk egymás mellett tizenpár évig, és most válunk.


Nem mondom hogy CSAK a nem passzoló szexuális igényeink miatt, de tény, hogy a szex, az intimitás az emberek nagy részének fontos, és ha nincs, az nagyon durván alá tudja aknázni a kapcsolatot és legyilkolja az ember önbizalmát, önbecsülésèt, nőisègèt/fèrfiasságát.

márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!