Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a fene történt a neten?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene történt a neten? Ellepték a chateket és fórumokat a magukat lánynak kiadó fiúk és még ők vannak megsértődve ha punci helyett nem izgulsz a farkukra... Megőrültek? Ennyire nincs nekik elég meleg partner?

Figyelt kérdés
máj. 13. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen így van
máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori ezek szerint megelőzte a korát.

Itt már évek óta ez megy.

máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Azért ne túlozzunk. Ha nem küldök képet,vagy lepattintom aki nyomul, egyből "kamus pasi" vagyok L.
máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskolában chateltem először, aztán később esett le nekem is, hogy rengeteg pasi van fent női névvel,akik csak szórakoznak. Azóta inkább kerülöm is ezeket az oldalakat.
máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
46%

Ehhez ezt fűzném hozzá, azaz, a következő pontot, amely a gyk felhasználási feltételei között megtalálható, és a regisztrációvalal ezt el is fogadta mindenki:


(d) Tilos személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, privát üzenet, vagy e-mail részletet elhelyezni, még az érintett beleegyezésével sem, idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is.


Ennek megfelelően, akiket itt emlegetnek, jelenthetők, a személyi levéltitoknak, jogoknak, becsületnek megsértése pedig akár jogszabályt is sérthet...

máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor itt is ez van??? Csodás...
máj. 13. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én régebben ráirtam lányokra, néhánnyal átmentünk messengerre is, lehet csak szerencsém volt, de szerintem kamu profilba azok botlanak bele akik az egyértelműen vérpistikék által írt, "nekem 25 cm kell minimum", "imádom seggből szájba kapni" típusú válaszokat adó válaszolra repülnek rá...
máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És a gyakoris "lányoknak" nem ez a nagyobb része?

Igen látszik rajtuk, hogy kamuk, de attól még nőnek adják ki magukat és a répát gyömöszölik rá.

máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kamusokra gondolsz, akkor, igen, a legtobb "lany" valojaban nem az. De ha a femboyokra gondolsz, akik vallaljak, hogy kik, akkor azok nekem bejonnek.
máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!