Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valahogyan fejlődni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogyan fejlődni szexuálisan partner nélkül? Vagy inkább adjam is fel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és sajnos még mindig szűz… Gimiben mindenkinek voltak nagy szerelmei, amikből kapcsolat lett, hát az enyémből nem. Igazából gimiben nagyon barátaim sem voltak meg semmi. Nem sokan voltak velem kedvesek. Vannak olyan barátaim akik sulin kívüliek voltak, velük persze elvoltam, de a suliban mindig tök rosszul éreztem magam, szívem szerint eltűntem volna. Szóval gondolhatjátok, hogy nem sok esélyem, meg önbizalmam volt ismerkedni, vagy legalábbis próbálkozni. Mindegy is. Volt egy tinder randim ami összejött, és a férfi azt mondta, hogy szívesen lefekszik velem. Nagyon izgultam, de nem annyira tetszettem neki, úgyhogy nem jött össze egészen, mert nem igazán tudtam felizgatni. Azt mondta, hogy sokat kellene fejlődnöm mielőtt valaki lefeküdne velem. Elmondta hogy mikben voltam béna, meg hogy szerinte hogyan kellene a testemen változtatnom, hogy elviselhetőbb legyek. Férfiak nálatok milyen szempontok vannak ilyenkor?

máj. 11. 13:07
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
36%
Aggyat.
máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hogy nézel ki?
máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Tudsz rutint szerezni vezetésből kocsi nélkül? Nalatod.
máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a vezetési elméletet könyvből kell tanulni, hogy adott tábla mit jelent, példa szituációkban mi a helyes megoldás. Valami ilyesmire gondolok, csak szexuálisan.
máj. 11. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy bunkó volt.

Szívesen beszélgetek veled, írj gmailes címet, ott folytatjuk.

máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pontosan mire gondolsz? Ha akarod beszélgethetünk a témában, de annyira nem kell ezt túlbonyolítani.

28 F

máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívesen leszek tanító partnered. Írj, s adj elérhetőséget!


Köszönöm!

máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es nekem is lehetnél. Adok 50 ezret egy óráért, ha jó vagy rádobok mégegy 20-ast!
máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as adj elérhetőséget
máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!


Elérhetőséget nem adsz, s ez hetero kategória.


Eddig sok jóra ne számítsak tőled...


Köszönöm!

máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!