Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok!!! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!!! Milyen érzés volt az a pillanat, amikor legelső alkalommal dugták be nektek az igazi farkat? Boldogság, esetleg megkönnyebbülés volt? Mire gondoltatok?

Figyelt kérdés

máj. 13. 16:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Eléggé meglepődtem mert nem beszéltük meg előre egyszer csak betette - mögöttem állt és a szokásos ujjazásra számítottam

Nagy volt neki, nagyon nedves is voltam, nem fájt.

máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Fájt, nem volt jó.Semmilyen volt, felejthető.
máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Kegyetlenül fájt,harmadik próbálkozásra jött össze. Én bőgtem,de boldog voltam hogy végre összejött. Nekem utána kb az első 10 alkalom még egészen fájt,de akkor már az élvezet majdnem teljesen elnyomta.
máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Pokoli fájdalom.

Szomorú hogy a szex mindenkinek a központ közben meg ilyen általános műveltséggel sincsenek tisztában.

máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog voltam..
máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

"Szomorú hogy a szex mindenkinek a központ közben meg ilyen általános műveltséggel sincsenek tisztában."


Nálam a szexuális műveltség nem azt jelenti, hogy


A melegek aidsekek, a fekáknak nagy farkuk van, a szűz férfiak hamar elélveznek, a lányoknak fáj az első, az ázsiaiaknak kicsi van, a nők mindig nagyobb méretű szeretőt tartanak mint az aktuális párjuk stb.


Ha te tényleg olyan fogyatékos vagy, hogy elhiszed hogy a több milliárd emberből ezek mindenkire igazak, és teljes baromság erről kérdéseket feltenni, akkor rendben van, szíved joga idiótának lenni. De azért ne nevezzél már minket mûveletlennek :D


Nekem pl felállt első szexnél rendeseb és nem tudtam elélvezni 1 óra alatt sem, a stressz miatt, igen rám így hatott a stressz. És igen volt barátnőm aki mesélte hogy ő az elsőt alig érezte és csak azért volt szar élmény neki mert azt gondolta hogy ez a szex dolog amiről ennyit beszélnek ez csak ennyi..., #4-es voltam.

máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár alkalommal volt 2-3 ujjas pettingünk. Amikor elvesztettem akkor is úgy kezdődött. Misszionáriusban próbálta a párom betenni, úgy a negyedéig ment be. Utána egyre inkább fájt és nem ment beljebb. De nem ijedtem/tünk meg. Kívántuk egynlmast, így a hátrára feküdt és én ereszkedtem a farkára. Ugyanúgy "megakadt", de miután megszoktam ráereszkedtem teljesen. Az a pillanat fájt, mint mikor megvágod magad, vagy beütöd a könyököd. Csak egy gyors pillanat. Utána úgy maradtunk picit. Leírhatatlanul különleges érzés volt. Majd lassan elkezdtem mozogni. Azt nem reszletezem, de ami számomra meglepő volt, hogy így el is mentem már az első alkalomkor. Pedig előtte nem mindig jött össze még magamnak sem.
máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!