Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme osszejonnom, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme osszejonnom, vagy lefeküdnöm egy fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Ezzel a fiuval nagyon sokat nevetunk, viszont tudom hogy sok lánnyal kavart már. Ö most 21 éves. Aranyos és helyes, viszont nagyon komolytalan. Lehet ha lefekudnenk eltunne. Az even az osszes fotozasomra eljott es viragot is hozott.

máj. 13. 16:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom felfogni, hogy egy szép 30 éves nő mi a fenét akar egy 21 éves, éretlen embertől.
máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze ma már minden csaj modell akiről csinálnak 5 képet. Amúgy is önmagában ez egy teljesen haszontalan "foglalkozás", csak a gazdag férfiak játékszerei. Leszakad az interneten a plafon a modellektől már hülyét kapok tőlük.
máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A fö kérdés, hogy te mikor, mire mondod, hogy érdemes volt megtenned??? (Ezt mi nem tudhatjuk.)
máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#12: Teljesen egyetértek, vannak azért 10/10-es nők is akik bezzeg elvannak azzal, hogy hobbiból fotózzák magukat max, RENDESEN felöltözve. Erre meg annyi olyan 5-6/10 van, aki szét van sminkelve, photoshoppolva, azt megy a nyáladzás a neten. Ugyanez igaz a szétműtött nőkre mű nőkre is. Azok kb csak mutatósba csinálják ezt, annyira unalmas már ez.
máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen 10/10 nőkről, nem is osztályozom őket, mert már herótot kaptam az összes modellkedős képtől
máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tetszik neki a srác, hogy akár strigula is lenne.

MIt nem értetek ezen?

máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Hat én 30 évesen már csak a fiatalabbakkal foglalkoznék mivel a férfiak 35 felett totál undorítóak lesznek

Főleg az igénytelen magyar férfiak

Mi lehet jobb egy hamvas feszes 21 évesnél

máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16: Én nagyon is értem, amit nem értek minek a kérdés, ha úgy is tudja ő is meg én is hogy mire megy ki a játék. Annyira unalmas ez már, hogy szinte minden csaj többnyire ugyanazért a típusért van oda és ott kb minden mindegy, ameddig helyes meg stb mindent lehet.
máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%
22 éves srácként kikérem magamnak a válaszokat. Ha tudnátok, hogy hány idősebb nő akar lefeküdni a korosztályommal... Nekem is, illetve a haverjainak is volt már 30+-os szexpartnere, nem is egy.
máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen teper ha mindig megy és visz virágot, egy jó szexet én mindenképp adnék.
máj. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!