Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú férfiak, tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú férfiak, tapasztalatotok szerint kacérabban viselkednek veletek a nők miután meglátták a szerszámotokat, mintsem az átlagos vagy kis méretűekkel?

Figyelt kérdés

máj. 13. 18:38
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem átlagon felüli van, de ezt a kérdést nem igazán értem. Hogyan kéne ezt megítélnem? Eleve azt sem tudom, más férfiaké mekkora, vagy mondjuk hogy az ismerőseim közül kinek van csak átlagos, esetleg kicsi.
máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudjam hogy viselkednek egy kisfarkúval, miután látták?
máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki inkább viszakozik
máj. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem visszakozott.

Volt olyan nőm, aki minden találkozón automatikusan térdelt elém, azt sem akarta megvárni amíg lezuhanyzok, annyira imádta.

Volt nőm, aki szakításkor sírva mondta, hogy neki pont jó volt a méretem.

Egyszerűen imádják a csajok.

máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó válaszról jutott még eszembe, hogy nekem két olyan exem is volt, akik szakítás után, később még visszajártak egy ideig csak szexelni. Szerintem ez az igazi elismerése annak, hogy jó a méret, meg hogy jó vagy vele az ágyban. Mert hogy kapcsolaton belül tetszik neki, meg dicséri, hát az nem túl meglepő. De hogy emiatt visszajön, meg hogy konkrétan hozzám jön vissza több lehetséges pasi közül, amikor nem talál normális partnert magának, na az már más.
máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a kisebb farkuakkal hogy viselkednek. Szóval passz
máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!