Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van Budapesten olyan hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Budapesten olyan hely, ahová heteroszexuálisok elmehetnek, és van glory hole?

Figyelt kérdés

máj. 13. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy sok olyan hely lenne ahol üzletileg megérné kitiltani a meleg közösséget. Viszont heteroszexuálisként is elmehetsz ha mem zavar a tudat hogy 99% hogy egy pasi szop le. Végülis, így csak amolyan Schrödinger b*zija leszel :D
máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet kiegészítést kell írnom: engem aztán nem zavarna, ha ez ilyen mindenkinek való hely lenne, heteró, meleg, csak kukkló, teljesen mindegy, a lényeg, hogy bemehessünk mindketten. Én nő vagyok, akivel mennék, férfi, és mi heterók vagyunk.
máj. 13. 20:44
 3/19 A kérdező kommentje:
Tehát én nem mehetek le a Coxx-ba meg a Magnum szaunába, érthető okokból.
máj. 13. 20:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond valamit a kérdező.


Nincs pl. egy kimondott férfi szauna, ami nem a homoszexuálisok szexbázisa. Női szaunaprogramok vannak, de kimondott férfi szaunaprogramok nincsenek. Miért ne lehetne csak férfiaknak egy szauna, mindenféle b@zulás nélkül? Ahová heterók is bátran bemennének. Nem a melegek kirekesztése a célom, nem bántom őket, de ugye egy heteró nem szívesen megy melegeknek szóló helyekre. Sokan pl. szégyenlősek koedukált szaunában, de ha csak a saját nemed van, akkor bátrabban mennének. Nőknek pont ezért tartanak kimondott női esteket.


Miért nem lehet heteró alapon?


Tudom, a kérdező szexhelyre gondol, csak ennek kapcsán jutott eszembe, hogy ha egy helynek kimondottan a férfiak a célközönsége,akkor ott a melegek vannak többségben.

máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, mert az is tele lenne meleggel.

Nem tudod szűrni.

máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, igen, ez a baj, hogy nem lehet szűrni. Mondjuk nem is a célom diszkriminálni valakit a szexualitása miatt, csak ha figyelne a személyzet arra, hogy ne b#zuljon senki, akkor esetleg megoldható lenne. Amúgy rendes szaunában sincs heterószex, akkor férfiszaunában se legyen meleg szex vagy bármi.


Igazából a szaunázásnak semmi közének se kellene lennie a szexhez. Attól, hogy meztelenül szaunázunk nem keverhető bele semmi szexuális.

máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na én még a női szaunáról se hallottam :D De légyszi térjünk vissza a glory hole-hoz. Illetve ugyanitt szexmozik, kabinnal rendelkező swinger helyek is érdekelnének, ha már úgyis szexhelyekről beszélgetünk.
máj. 13. 21:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is kimondottan női szaunák, de vannak napok, amikor csak nők mehetnek be, kimondottan azzal az indokkal, hogy bátrabban lehessenek meztelenek.


Bocsi, hogy eltértem a témától, de ez így most eszembe jutott...

máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és ez hol van?
máj. 13. 22:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, két szexmozi, a Glory Café és a foryouban is van glory kabin (utóbbi teljesen heteró). Nem kérdezi senki meleg v. heteró vagy, csak tartsd be a játékszabályokat (házirendet és viselkedjen az illető normálisan).

Azért hozzáteszem, lehet ketten mentek a fülkébe, de ha van oldalsó glory nyílás is akkor ott is fel fog bukkanni 1-2 dákó, mivel erős férfitöbbség van mindegyik helyen.

máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!