Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van Budapesten olyan hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Budapesten olyan hely, ahová heteroszexuálisok elmehetnek, és van glory hole?

Figyelt kérdés

máj. 13. 20:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez így tökéletes. :)
máj. 14. 05:29
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tökéletes.

Mi elmentünk a feleségemmel a Glory Cafe-ba annak idején, de irgalmatlan pasitöbblet van, ráadásul a 99% egy igénytelen semmirekellő.

Sok volt a homár is. Én nem ajánlom.

máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 skorpióBB ***** válasza:
rip inbox
máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 hun_74 ***** válasza:

#1 Ez a Glory Hole-os orosz rulett...

Valószínűleg buzások vannak a másik oldalon, így hetero, inkább nem kockáztatna...

Beszartam a Schödingeres válaszodon!🤣🤣🤣🤣🤣

máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14 ezért kell az ott ácsorgóktól megkérdezni ki van bent - ha nő/pár van bent azt észreveszed márt kint mert többen ott ácsorognak, hogy "azoldali" fülkehely szabaduljon fel. Egyébként nincs vaksötét át tudsz kandikálni annyira, hogy a félhomályban is látod pasi v. nő van odaát (ha pár, akkor meg számolj azzal, hogy 99%-ban biszex lesz a pasi).
máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 hun_74 ***** válasza:

#15. Én nem kockáztatnék.


(#14-es voltam)

máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 akkor nem gloryzol :) Speciel én sem dugom át, ha tudom hogy pár van a másik oldalt. Csak akkor ha tudom, hogy csak szóló csaj.
máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 hun_74 ***** válasza:

A pasi megbújik, ezért nem veszed észre! Egy nő kezdi el, aztán hírtelen cserélnek.

Mire vége lesz,Schrödinger buzása leszel, ahogy az #1-es találóan megjegyezte...

máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 azért elég nehéz a kb. 1.5 m2-es fülkében úgy elbújni, hogy ne vedd észre 😂 Ha átnézel látod, hogy ketten vannak, vagy simán csak megkérdezed az ott ácsorgóktól, hogy pár/pasi/nő van-e a fülkében.
máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, de sajnos már mindegy. Kidobott a partnerem. Szóló csajként nem megyek, ez egy közös játék lett volna, ami úgy lett volna izgalmas, hogy mindketten ott vagyunk. A szívem szakad meg. Le is tiltott. Azóta magamhoz se bírok nyúlni, nemogy bármilyen f@szra gondolni.
máj. 28. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!