Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem volt még orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még orgazmusom férfival. Menjek orvoshoz emiatt?

Figyelt kérdés

Senkivel nem sikerült még az orgazmus semmilyen módon.

Ha magamnak csinálom nagyon hamar élvezek.

Nyalásnál azt gondolom hogy soká megyek el és a pasi megunja addig csinálni. Így inkább szólok hogy nem szeretném vagy észreveszi rajtam hogy nem is élvezem.

Szex közben pedig hiába élveztem nagyon az aktust még egy pasi sem volt aki addig dugott volna hogy nekem is jó legyen.

Vagy nem volt előjáték és nem voltam annyira beindulva vagy hamar elmentek.

Már azt is megkaptam hogy nekem is ugyan annyi időm volt.

Azóta sokszor inkább megjátszom az orgazmust csak hogy ne szóljanak meg érte amiért nem sikerül.


máj. 14. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem találkoztal még olyan férfivel, aki tudott volna rád figyelni. Hidd el, hogy meg van rá a technika, hogy elélvezz. Voltam már ilyen lánnyal. Saját szájával mondta, hogy ilyenbe még nem volt része. Ha gondolod, írj rám és elmondom, mire lenne szükséged, hogy elélvezz.
máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Mennyi idős vagy?
máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne utasítsd el azt a partnert, aki élvezettel nyal. Hanem ha látod benne az akaratot, kitartás, akkor viszont irányítsd, hogy hogyan csinálja.
máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Én is voltam már ilyen nővel.

És óriásit élvezett.

Tudom, ilyenkor jönnek majd azok a kommentek, hogy megjátszotta. Egészségetekre!

De a lényeg csak annyi, hogy valóban kívánt engem, én pedig nem csak megdugni akartam, hanem figyeltem rá.

máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Így, ahogy a 4-es mondja. 1-es vagyok.
máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nőknél általában gyakori probléma, hogy nincs orgazmusuk férfival. Erről gyakran nem a hölgyek tehetnek, hanem inkább a férfiak nemtörődömsége, tapasztalatlansága, tudatlansága az okozója ennek. Le lehet kommunikálni persze, hogy mit hogy csináljon, de azt, hogy közben megunja és abbahagyja nagyon bunkó, proli dolog.
máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És nővel?
máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy is, inkább hozzám gyere.
máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Valójában leírtad az átlagos nők, átlagos "orgazmusát". A legtöbb nőnek, kb ilyen nehézkes bizonytalan az orgazmusa, mert igazából a nőknek nincs is orgazmusuk. Szóval nincs veled semmi baj.


A nőknek csak azért van valamiféle orgazmusszerűségük, mert az emrionális fejlődéskor a férfiak orgazmusához, péniszéhez kifejlődő idegrendszerből valamennyi véletlenszerűen megmarad a nők számára is, mert ugyan azokból a sejtekből alakulnak ki a szervek. A péniszből csikló lesz, és ezért valamennyire érzékeny lesz, de ez teljesen véletlenszerű kiszámíthatatlan, mert a nők orgazmusának nincs funkciója, így a természet szempontjából lényegtelen, hogy van-e, és hogy milyen az az orgazmus. Ezért aztán pénisszel elérni a nők nehézkes orgazmusát, az majdnem lehetetlen, és SOHA nem is volt ilyen cél a természetben, mert a nők orgazmusa nem kell a szaporodáshoz. Ezért jó esetben is csak, kézzel-lábbal, szájjal, eszközökel lehetséges valahogy elérni.

máj. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

#9!


Arra még nem gondoltál, mielőtt leírtad ezt a sok hülyeséget, hogy a nő is akkor akar inkább szaporodni, ha azt élvezi?

Ha nem lenne élvezetes, akkor már rég kihaltunk volna.

máj. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!