Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti voltatok már olyan férfival aki mellett nem volt orgazmusotok, és jól éreztétek mégis vele magatokat?

Figyelt kérdés
Lehet hülyéül hangzik ez a kérdés ilyen idősen.Én tegnap voltam elsőre együtt egy sok évvel idősebb férfival akivel nagyon jól éreztem magam,és szeretnék is vele találkozni még.Nagyon sokat ölelt,és simogatott,és láttam rajta a törekvést.Nekem ez jó,mert nagyon szépen kompenzálja a dolgot.Szeretetteljesen viselkedik velem.Szerintetek ez egészséges ,normális hosszú távon???Egyébként elköteleződéstől mentes kapcsolatot szeretnék vele.
2016. máj. 25. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt ilyen persze, hogy egy aktus során én nem mentem el. Akár azért, mert én voltam fáradt vagy feszült, és nem tudtam elengedni magam; akár mert a pasi nem bírta valamiért, és elélvezett hamarabb. Ez benne van, én nem éltem meg tragédiának soha.


Viszont a te esetedet nem igazán értem. Más pasikkal ment az orgazmus, csak vele nem? És az első alkalomból egyébként sem kéne messzemenő következtetéseket levonni. A másodiknál lehet, vele is menni fog simán.

2016. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak egyszer voltál vele de nem volt orgazmusod? wft?

Azért kell egy idő szerintem mig összeértek, ez nem megy 1-2alkalom alatt hanem többször kell együtt lennetek hogy kiismerjétek egymást, mi a jó a másiknak stb.

2016. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!