Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában melyik tud lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában melyik tud lenni a legvonzóbb egy férfiban egy nő számára az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

máj. 15. 17:32
A kérdező szavazást indított:
Magasság
Kisportolt test
Magas szociális státusz
Gazdagság
Jóképű arc
Hosszú és vastag pénisz
Intelligencia
Humor
51 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Nálam a humor + intelligencia kombó egy olyan pasit is vonzóvá tehet, aki alapból nem az esetem.
máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
17%
Bármelyik lehet az de mindet felül írja a pénz.
máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Saját tapasztalatbòl annyit leírhatok, hogy magas, satnya testű, alacsony szociális státuszú, szegény, átlagos arcú, nagyfarkú, intelligens és vicces srácként nem vagyok a nők kedvence. Bár az is igaz, hogy a depresszió és a kinemmozdulás a maradék esélyeimet is lenullázza.
máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
19%

Legyen pénze. De csak annyi hogy ne kelljen azt hallgatom hónap végén hogy nincs vagy kölcsön kér.

Ne legyen kicsi farka. Azért a 16 centit érje el.

Ne albérletben lakjon és ne mama hotelben.

Legyen kocsija. Nem kell luxus egy sima átlagos akármilyen kocsi is jó de ne egy ócska suzuki legyen.

Gyerek nem gond de legfeljebb 1 legyen neki.

Legyen nálam magasabb. Nem gond ha picit pocakosabb.

Legyen humoros intelligens. Szeressen utazni.

máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
68%
Jóképű arc, a többi nem fontos nekem.
máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Legyen jóképű,ápolt,humoros. Nekem ennyi csak,a többi nem számít. Felőlem kukásautón is dolgozhat,csak szeressen és becsüljön meg.
máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Az én férjemnek vannak céljai, és mindig el is éri őket!

Tudom hogy mindig számíthatok rá, mindenben!

Megbízható.

És amikor először találkoztunk már akkor is megmondta hogy családot akar.

Valamiért nem voltak kételyeim, tudtam hogy rajtam múlik.

Úgyis mondhatnám hogy egyenes ember. Amit kimond, azt úgy is gondolja.

Előtte meg olyanok voltak, akik folyton ígérgettek , halogattak dolgokat, és éreztem is hogy csak időhúzás volt.

máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Intelligencia + humor és legyen jóképű számomra. Ez az alap, minden más utána jön, ami eldönti, hogy kell-e komoly kapcsolatra is vagy csak esetleg szexelni párszor.
máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
14%
Legyen tiszta és ápolt a segglyuka a többi nem érdekel. Nem akarok több féknyomos gatyát látni.
máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Ha valamelyik hibádzik, nálam off. Nekem sem csak 1 dologban kell jónak lennem.
máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!