Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor hogy van ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy van ez? (Bunkóság, szexizmus nő vs férfi)

Figyelt kérdés

Amint egy férfi mondja hogy a nagymellű csajokat szereti, arra rásütik hogy felszínes, bunkó sőt szexista.


Ha egy nő mondja hogy a magas férfiakat szereti, az természetes.


Pedig ugyanúgy testi adottság mindkettő. Nem képmutatás ez is?



máj. 16. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy testi adottság mindkettő, de más a szimbolika mögöttük. Ha a lány azt mondja, hogy a nagy farok, vagy a nagy bicepsz jön be neki, akkor felszínes p.csa, de ha azt, hogy a kék szemű, vagy éppen mackós fickók az esetei, az tök oké, pedig testi adottság mindkettő.


A magasság annyiban valóban hasonlít a csöcsmérethez, hogy nem egyenrangú csoportokba sorol be, mint a szemszín, vagy a testalkat, hanem egy zsinórmérték mentén összemérhetővé teszi az emebereket, és tartozik hozzá egy sztereotípia, hogy a nagyobb jobb. Azért egyenlővé mégsem tenném a kettőt.

máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem, mert a nőknek mindent szabad, nem tudtad? Nekik fájhat a fejük ha nem akarnak szexelni, de ha a pasi fáradt hozzá, akkor már tuti, hogy nem is szereti, sőt, megcsalja a nőt!
máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 A bicepsz formálható, sőt ha szigorúan vesszük még a cici is. A magasság nem, szóval ez a legfelszínesebb
máj. 16. 16:11
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha egy nőt nagyon zavarja a kis melle, tud ellene tenni ha nagyon akarja. Alacsony férfi meg fogadja el magát :)
máj. 16. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő ízlés dolga. Nekem nincs nagy mellem, aki ezt szereti gondolom nem velem fog randizni. Ahogy én sem randizok olyan férfiakkal akik mackós alkatuak mert nem tetszik. Mindenkinek szíve joga.
máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sőt a farokméret sem változtatható, a férfiak sokkal.jobban szívnak a külsőségekkel mégis a nők hisztiznek maguk miatt
máj. 16. 16:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"A bicepsz formálható, sőt ha szigorúan vesszük még a cici is. A magasság nem, szóval ez a legfelszínesebb"


Kicsit szétszálaznám a témát három felé. Először is: a formálhatósággal egyetértek.


A felszínesség kapcsán már árnyaltabb a véleményem. Ha egy nő számára az egyik fő kritérium a magasság, azt én is felszínes vonásnak tartom, elvégre nem kosárlabdázókat toboroz. Ha viszont csak simán preferálja a magasabb pasikat, azzal semmi gondom nincs. A feleségem is mindig azt mondogatta, hogy a magas pasikra bukik, de pl mindkét előttem lévő faszija 170 körül volt. Mert bennük más fogta meg. Szerintem egy csomó nő van így ezzel.


Ugyanakkor én főleg a szexizmusról nyilatkoztam. Szerintem a magas pasikra bukni szexistább, mint mondjuk a mackós pasikra bukni, de kevésbé szexista, mint a nagy csöcsre utazni.

máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A mell az un. elsődleges nemi jelleg, egyértelmű kapcsolata van a szexualitással. A testmagasság meg egy semleges testi tulajdonság amiről bárkivel lehet beszélgetni. Na ezé' van.

Ha azt mondod te a magas csajokat szereted nem fognak bunkónak tartani, sem szexistának. Ahogy egy nőt sem tartanak annak ha a magasságról beszél.

máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na de a nőknek szexuális jelleggel is tetszik egy magas férfi. Pont ebben van a képmutatás, hogy úgy tesznek mintha semleges lenne
máj. 16. 19:01
 10/15 A kérdező kommentje:
A nők úgy tudják prezentálni a szexuális vonzalmukat (már amelyik finomkodik) hogy nem egyértelmű, rejtett. Tudományosan igazolt hogy a nők legalább úgy fel tudnak izgulni vizuális erotikára mint a férfiak. Szóval amikor egy nő arról beszél mennyire imádja a magas férgiakat, könnyen lehet hogy ugyanazt érzi amikor egy férfi a nagy mellről tesz említést. Csak máshogy van magyarázva, ezért képmutató
máj. 16. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!